Danone

Danone

jogurt | mléčné dezerty | mléko a mléčné nápoje

Společnost Danone byla založena v roce 1966 a je v dnešní době největším výrobcem mléčných výrobků. Jedním z nejoblíbenějších výrobků skupiny Danone je značka jogurtů Activia, která je zaměřena na zlepšení zažívání člověka a zdravý životní styl. Všeobecně tyto aspekty u potravin vyvolávají u většiny lidí obavy z chuťi jogurtu, avšak opak je pravdou. Jogurty Activia propojují zdravý životní styl s lahodnou chutí jogurtu. Standardní nabídkou jsou bílé jogurty Activia, sladké bílé, tvarohové, ovocné a s vlákninou. Dále stojí za to vyzkoušet Activia nápoj a Zdravé ráno – kombinace musli a jogurtu.

Adresa:
Danone a.s.
Vinohradská 2828/151
130 00 Praha 3
Česká republika

Značky společnosti

Actimel

Actimel

Actimel, to jsou zakysané jogurtové nápoje s obsahem dvou jogurtových kultur: Lactobacillus bulgaricus a Streptococcus thermophilus. Navíc je Actimel obohacený o třetí unikátní kulturu s chráněným názvem L. Casei Danone® Vysoká koncentrace kultur L. casei Danone®, jež se pohybuje kolem 10 miliard v každé lahvičce, také zaručuje jejich schopnost odolat kyselému prostředí našeho žaludku.

Vybrané akční zboží značky Actimel

Actimel nápoj (8 kusů), různé druhy

natur 8x100g, KIDS jahoda/banán 8x100g, lesní ovoce 8x100g, ... více informací

74,90
74,90 Cena
Activia

Activia

Jogurty Activia propojují zdravý životní styl s lahodnou chutí jogurtu. Standardní nabídkou jsou bílé jogurty Activia, sladké bílé, tvarohové, ovocné a s vlákninou. Dále stojí za to vyzkoušet Activia nápoj a Zdravé ráno – kombinace musli a jogurtu.

Danone

Danone

Danone je tradiční značka jogurtů a vybraných mléčných výrobků stejnojmenné společnosti.

Danonino

Danonino

Tvarohové výrobky Danonino jsou určené především pro ty nejmenší, pro děti. Díky obsahu vitaminu D a vápníku podporují růst dětských kostí.

Fantasia

Fantasia

Fantasia je výtečný jogurt, který si namícháte přímo v kelímku. Vybrat si můžete z několika lákavých příchutí. Tradičními a oblíbenými příchutěmi jsou jahoda, višeň a křupavé čokofleky.

Vybrané akční zboží značky Fantasia

Kostíci

Kostíci

Kostíci patří již mnoho let mezi nejoblíbenější značky jogurtů u dětí. Jak už napovídá jméno jogurtu Kostíci, výrobek obsahuje látky podporující růst s posilování dětských kostí. Kromě přirozeně se vyskytujícího vápníku z mléka obsahují jogurty Kostíci vápník navíc.

Vybrané akční zboží značky Kostíci

10,93 - 14,90
10,93 - 14,90 Cena
Oikos

Oikos

Oikos je lahodný smetanový jogurt, který si můžete vychutnat v pěti příchutích. Mimo oblíbenou jahodu nebo borůvku můžete například ochutnat netradiční slaný karamel. Dopřejte si božský pocit s Oikosem ať už máte chuť na sladké během odpoledne nebo si chcete v klidu něco dopřát večer.

Danette

Danette

Mléčné krémové dezerty Danette nabízejí požitek ve dvou lahodných příchutích - vanilka a čokoláda. Zkroťte svou chuť na sladké a ponořte se do čokoládového či vanilkového opojení s Danette.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.