Dr. Oetker

Dr. Oetker

mléčné dezerty | cukr | konzervy, instatní jídla | mléčné dezerty

Dr.Oetker je předním evropským výrobcem přísad a instantních výrobků. Na českém trhu společnost Dr.Oetker prodává navíc i mražené potraviny pod značkami Guseppe, Ristorante a Casa di Mama.

O společnosti Dr. Oetker

Tradice společnosti Dr. Oetker na českém území sahá až do roku 1908, kdy byla založena první zahraniční pobočka firmy v Rakousku-Uhersku. Dalším významným krokem bylo založení firmy na území Československa v Brně v roce 1923. Posledním zásadním milníkem byl opětovný vstup na československý trh v roce 1991 a založení společnosti pro Českou republiku v roce 1993.

V současnosti patří Dr. Oetker k nejvýznamnějším potravinářským výrobcům práškového sortimentu.

Sortiment značky Dr. Oetker v České republice obsahuje více než 150 výrobků. Tento počet se neustále zvyšuje na základě permanentního inovačního procesu firmy. Sortiment značky Dr. Oetker zahrnuje přísady, dekorace a směsi na pečení, pudingy a jiné dezerty v prášku, sladká a slaná jídla v prášku, přípravky na zavařování, nápoje v prášku, mražené pizzy, a čerstvé dezerty.

Značky společnosti

Casa di Mama

Casa di Mama

Pizza Casa di Mama společnosti Dr. Oetker zaujme faktem, že je první pizzou na nepředpečeném těstě. Díky tomu a jedinečnému způsobu zmrazení syrové pizzy nabízí Casa di Mama všem konzumentům jedinečný gurmánský zážitek, protože poprvé čerstvě upečená pizza chutná daleko lépe, než již předpřipravená. Upéct si doma můžete například pizzu Salame, Hawaii, Quattro Formaggi, Diavola a další.

Dr. Oetker

Dr. Oetker

Zvolíte-li výrobky značky Dr. Oetker, budete moci vybírat z přibližně 150 produktů, které jsou ideální pro zavařování, pro přípravu sladkých i slaných pokrmů, lahodných dezertů, nápojů a mnoha dalšího. Dr. Oetker myslel i na vzhled vašich kulinářských skvostů a připravil pro vás širokou škálu dekoračních prvků. Vyzkoušet můžete i nespočet pizz, snacků a dezertů v prášku.

Vybrané akční zboží značky Dr. Oetker

19,90 - 32,90
19,90 - 32,90 Cena
35,90 - 41,90
35,90 - 41,90 Cena
15,90 - 17,90
15,90 - 17,90 Cena
5,50 - 6,90
5,50 - 6,90 Cena
Guseppe

Guseppe

Dáváte-li přednost bohatě obloženým pizzám, je značka Guseppe skvělou volbou. Na poctivém těstě, jež je uvnitř nadýchané a zvenku křupavé, je navrstveno bohaté a kvalitní obložení. V repertoáru Guseppe lze nalézt Pizzu Guseppe 4 Cheese, Guseppe Ham, Ham&Mushroom, Salami a Ham & Salami.

Ristorante

Ristorante

Určitě si pamatuje na reklamy hlásající: „Pizza Ristorante chutná vždy jako v pravé italské restauraci.“ Pizza italského typu Ristorante se vyznačuje křupavým tenkým těstem s bohatou oblohou. Kromě tradičních a oblíbených chutí, můžete vyzkoušet například Pizzu Ristorante Pollo obloženou jemnými marinovanými kousky kuřecích prsíček, špenátem, vyzrálými rajčaty, sladkou kukuřicí, pikantním sýrem a dochucenou speciálním kořením.

Vybrané akční zboží značky Ristorante

Feliciana

Feliciana

Feliciana je lahodná, bohatě obložená pizza na tenkém kynutém těstě s nepravidelnými okraji. Můžete si ji vychutnat ve čtyřech atraktivních druzích.

Paula

Paula

Paula je vyrobena speciální patentovanou technologií dvoubarevných pudingových skvrn a neobsahuje žádné konzervační látky. Nová Paula Vanilla a Choco v balení 125 g obsahuje 86% kvalitního plnotučného mléka. Paula potěší Vaše děti a zachutná celé Vaší rodině!


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.