DRUID

DRUID

DRUID

čaj | cukr

Společnost DRUID CZ s.r.o. založená v prosinci roku 2004 navazuje na historii a zkušenosti firmy Ing. Tomáš Aubrecht-DRUID, která sahá až do roku 1991. DRUID spolupracuje s tuzemskými výrobci, ale nestraní se ani zahraničních trhů a snaží se obohacovat český trh o atraktivní potravinářské výrobky, čímž si upevňuje svoji pozici.


O společnosti DRUID

Slogan „Ochutnej něco lepšího!“ si bere DRUID CZ s.r.o. k srdci a snaží se nám nabízet potraviny s přidanou hodnotou a nejkvalitnější produkty ve své kategorii, jako je například kuskus z Maroka, javorový sirup z Kanady, vína z jižní Francie, extra panenské olivové oleje ze Španělska, třtinový cukr z Mauritia či Babiččiny nudle vyráběné v Čechách a ve Francii.

Značky společnosti DRUID

  • Babiččiny nudle

    Babiččiny nudle

    DRUID CZ s.r.o. úzce spolupracuje se společnostní Babiččiny nudle s.r.o.. Tyto nudle nenesou svůj název jen tak náhodou, jedná se totiž o kvalitní válcované nudle, které připravovaly již naše babičky. Babiččiny nudle jsou k dostání ve formě vlasových hnízd, celozrnných vřeten či v extra široké variantě.Reklama