DRUID

DRUID

cukr

Společnost DRUID CZ s.r.o. založená v prosinci roku 2004 navazuje na historii a zkušenosti firmy Ing. Tomáš Aubrecht-DRUID, která sahá až do roku 1991. DRUID spolupracuje s tuzemskými výrobci, ale nestraní se ani zahraničních trhů a snaží se obohacovat český trh o atraktivní potravinářské výrobky, čímž si upevňuje svoji pozici.

O společnosti DRUID

Slogan „Ochutnej něco lepšího!“ si bere DRUID CZ s.r.o. k srdci a snaží se nám nabízet potraviny s přidanou hodnotou a nejkvalitnější produkty ve své kategorii, jako je například kuskus z Maroka, javorový sirup z Kanady, vína z jižní Francie, extra panenské olivové oleje ze Španělska, třtinový cukr z Mauritia či Babiččiny nudle vyráběné v Čechách a ve Francii.

Značky společnosti

Babiččiny nudle

Babiččiny nudle

DRUID CZ s.r.o. úzce spolupracuje se společnostní Babiččiny nudle s.r.o.. Tyto nudle nenesou svůj název jen tak náhodou, jedná se totiž o kvalitní válcované nudle, které připravovaly již naše babičky. Babiččiny nudle jsou k dostání ve formě vlasových hnízd, celozrnných vřeten či v extra široké variantě.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.