Emco

Emco

musli, kaše, cereálie | sušenky a oplatky | musli, kaše, cereálie | sušenky a oplatky

Emco je ryze český výrobce cereálních a musli výrobků pro děti i dospělé, které vyrábí pod vlastní značkou Emco. Kromě výrobků pod vlastní značkou zastupuje Emco na českém trhu i některé významné evropské značky jako je Panzani, Carbonell, Katjes, Wilbo, Cuetara, Bonbonetti a další.

Adresa:
Emco spol. s. r. o.
Türkova 2319/5b
149 00 Praha
Česká republika

O společnosti Emco

Společnost Emco byla založena v roce 1990 panem Zdeňkem Jahodou. Emco se soustřeďuje na výrobu a distribuci vysoce kvalitních potravinářských výrobků odpovídajících zdravému životnímu stylu. Jedná se zejména o křupavé a sypané müsli, müsli sušenky, kukuřičné a celozrnné lupínky, ovesné kaše a cereální výrobky pro děti. Dlouhodobě dominantní postavení si Emco udržuje zejména v segmentu müsli s tržním podílem 53 %.

Stále významnější pro růst společnosti jsou exportní aktivity. Od svého založení je Emco přítomno na slovenském trhu. V roce 2002 začala společnost expandovat i na další zahraniční trhy. V následujících letech došlo k rozvoji obchodních aktivit a vývozu produkce do více než třiceti zemí světa. Nejvýznamnějšími zahraničními trhy jsou v současné době Chorvatsko, Rumunsko, Bosna, Rusko, Maďarsko a Polsko. Od roku 2008 také dceřinou společnost Emco Tula v Rusku s vlastním výrobním závodem na výrobu müsli pro ruský trh a ostatní rusky mluvící země.

Expanze na českém i zahraničním trhu přináší stále nové požadavky na výrobní kapacity. Proto byly výrobní kapacity společnosti Emco rozšířeny o nový výrobní závod v Hrdlech u Terezína, kde se od roku 2007 vyrábí především bio výrobky. Tato nová výrobní hala doplňuje stávající kapacity v Brně a Bohumíně. Vzhledem k růstu objemu výroby ovesných výrobků Emco, investovala společnost v roce 2008 do produkce vlastních ovesných vloček a ovesného mlýna ve Vřescích, aby dokázala zefektivnit výrobu a uspokojit rostoucí potřeby svých zákazníků.

Značky společnosti

Emco

Emco

Křupavé a sypané müsli, müsli sušenky, kukuřičné a celozrnné lupínky a ovesné kaše Emco patří ke značce Emco už od jejího založení v roce 1990.

Vybrané akční zboží značky Emco


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.