Ferrero

Ferrero

sušenky a oplatky

Za zakladatele společnosti Ferrero je považován Michelle Ferrero, který byl v poválečné době považován za prvního italského průkopníka, který otevřel závody v cukrářském odvětví v zahraničí. Michelle Ferrero spolu s jeho manželkou provedl prakticky revoluci jídelních návyků milionů lidí.

O společnosti Ferrero

Heslo "Pracovat, Vytvářet, Darovat" pomohlo k ohromnému úspěchu této značky po celém světě. Několik let poté, co byly do České republiky dováženy výrobky značky byla založena Česká Ferrero s. r. o. Mezi nejznámější značky společnosti Ferrero patří Nutella, Kider, Tic Tac a další produkty značky Ferrero jako pralinky, čokoládové tyčiky, tabulkové čokolády a čokoládová vajíčka Kinder.

Nenechte si ujít nabídku Kinder v akci, Nutella v akci.

Značky společnosti

Nutella

Nutella

Nutella je značka čokoládové pomazánky, kterou podle receptu z roku 1941 vyrábí Italská společenost Ferrero. Všechno začalo produktem Gianduja, jehož hlavní ingredience byla čokoláda a lískové oříšky. Několikrát byl tento produkt upravován a vylepšován až v roce 1964 vznikla Nutella, taková, jak ji všichni známe. Čokoládová pomazánka Nutella se dostala do podvědomí nás všech takovým způsobem, že se jistě většina z nás přistihne u označení konkurenčních produktů stejným názvem. Nutella je velice oblíbená pro svou výbornou a sladkou chuť nejen u dětí, ale i u dospělých jakéhokoli věku.

Vybrané akční zboží značky Nutella

-23%Nutella 350g

Nutella 350g

Pomazánka lískooříšková s kakaem.

Na prodejně:
Penny Market

Platnost: 20.1. - 22.1.2020

Cena: 49,90

Nutella Ferrero Pomazánka lískooříšková s kakaem 200g

Nutella Ferrero Pomazánka lískooříšková s ka...

Pomazánka lískooříšková s kakaem

Na prodejně:
Ratio

Platnost: 6.1. - 31.1.2020

Cena: 35,90

Raffaello

Raffaello

Pochoutka Raffaello je oblíbená pro svoji lehkost a čistotu. Oplatka s náplní a celou mandlí, jež je zdobená strouhaným kokosem, je k dostání v mnoha různě velikých balení. Zvolit můžete i tematicky laděné sety, jež jsou ideální jako dárek k Vánocům či Valentýnu.

Vybrané akční zboží značky Raffaello

Ferrero Raffaello Oplatka s náplní a celou mandlí zdobená strouhaným kokosem 260g

Ferrero Raffaello Oplatka s náplní a celou m...

Oplatka s náplní a celou mandlí, zdobená strouhaným kokosem

Na prodejně:
Lidl

Platnost: 23.1. - 26.1.2020

Cena: 129

Ferrero Raffaello Oplatka s náplní a celou mandlí zdobená strouhaným kokosem 150g

Ferrero Raffaello Oplatka s náplní a celou m...

Oplatka s náplní a celou mandlí, zdobená strouhaným kokosem.

Na prodejně:
Ratio

Platnost: 6.1. - 31.1.2020

Cena: 71,90

Mon Cheri

Mon Cheri

Čokoládové bonbony Mon Cheri s likérovou náplní a celou třešní nabízí hříšné potěšení v každém soustu. K dostání jsou nejen malá 52, 5 gramová balení, ale i bonboniéry o hmotnosti 157, 5 g a 262, 5 g.

Tic Tac

Tic Tac

Chcete mít svěží dech? Chystáte se na pracovní pohovor, vysněnou schůzku či jen tak s kamarády do města? Vezmete-li si do kapsy, kabelky či batůžku TicTac, budete mít stále po ruce malý bonbon se spoustou svěžesti. K dostání je nejen Tic Tac mint, ale i nejrůznější ovocné varianty.

Ferrero  Rocher

Ferrero Rocher

Značka bonbonu Ferrero Rocher je spjata s luxusem a výjimečnými příležitostmi. Oplatka s polevou ze svůdné mléčné čokolády a drcenými lískovými oříšky v sobě skrývá náplň s celým lískovým oříškem. Jakmile jednou okusíte, nebudete moci přestat.

Yogurette

Yogurette

Mléčná čokoláda s náplní s jahodovo-jogurtovou příchutí.

Duplo

Duplo

Oplatka s polevou z mléčné čokolády a lískooříškovou náplní.

Reklama

Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.