Sephora | ZIMNÍ SLEVY až do -70 % na SEPHORA.CZ Yves-rocher I SLEVY až -50%!

Gaston

Gaston

konzervy, instatní jídla | nakládané a kompoty | olej | rýže

V roce 1991 zahájila svoji činnost společnost GASTON, s.r.o. zaměřující se na import a distribuci potravin do České a Slovenské republice. V nabídce nalezneme zboží z celé řady zemí, jako je Thajsko, Čína, Polsko, Řecko, Pobaltí, Filipíny, Indonésie, Turecko, Španělsko, Portugalsko, Maroko, Francie, Německo, Holandsko, Itálie, Bulharsko, Maďarsko, Island, Indie, Vietnam, Papua Nová Guinea, Mauritius, Peru. Od roku 1996 společnost Gaston rozšířila svoji činnost o export potravin a v současnosti dováží spolu se spolupracujícími společnosti trvanlivé potraviny do 20 zemí Evropy.

O společnosti Gaston

GASTON, s.r.o. přináší na náš stůl převážně konzervované zboží, a to různé druhy ryb od tuňáka až po tresčí játra, ovoce, zeleninu a masné výrobky. Pochutnat si můžeme například na broskvích, jahodách, ananasu, žampionech, hrášku, paprikách a dokonce celém rajčatovém programu. Kromě toho nabídka čítá i olivové oleje, těstovin a rýži.

Značky společnosti

Giana

Giana

Jednou ze značek společnosti GASTON, s.r.o. je „Giana“, v jejímž repertoáru nalezneme zboží standardní kvality. Konzervy a trvanlivé potraviny Giana jsou k dostání v mnoha obchodech a prodejnách nadnárodních společností, jako je Albert, Globus, Tesco a další. Mezi oblíbené produkty bezesporu patří tuňákové konzervy Giana, konzervované ovoce a zelenina, oleje a další.

Franz Josef Kaiser

Franz Josef Kaiser

Franz Josef Kaiser je super prémiovou značkou společnosti GASTON, s.r.o. Pod touto značkou najdete nejrůznější výrobky z ryb v konzervě, nakládané ovoce, zeleninu, houby a ty nejkvalitnější oleje.

Asia World

Asia World

Asia World je značkou společnosti GASTON, s.r.o. a najdete pod ní třeba kokosové mléko, různé asijské omáčky a třeba i suroviny na sushi.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.