BILLA I Nakup s Edenred card a získej 100 Kč cashback! Portmonka I Nákupy OnaDnes!

GlaxoSmithKline

GlaxoSmithKline

kartáčky | ústní vody | zubní pasty

Vliv jedné z největších farmaceutických firem na světě GlaxoSmithKline Plc. sídlící v Londýně dorazila i k nám. Pobočka v České republice se nazývá GlaxoSmithKline. GSK se zabývá výzkumem, vývojem, výrobou a prodejem léčivých přípravku a dokonce patří mezi přední světové inovátory v tomto oboru. Společnost GSK zaměstnává 98 000 pracovníků ve 115 zemí světa a snaží se, aby lidé mohli být aktivnější, cítit se lépe a žít lépe.

O společnosti GlaxoSmithKline

Společnost GSK vyvíjí účinná léčiva nejvyšší kvality s maximálním důrazem na jejich bezpečnost. V portfoliu firmy nalezneme širokou škálu vakcín, léčivých přípravků na předpis i volně prodejných léčivých přípravků. Zapálení firmy je opravdu veliké, například v roce 2015 bylo každou vteřinu společností GSK na světě distribuováno více než 25 dávek očkovacích látek a v roce GSK investovala více než 365 000 liber na vývoj nového léku.

Podívejte se na akce Voltaren.

Značky společnosti

Odol

Odol

Značka Odol se zaměřuje na každodenní ústní hygienu. V nabídce nalezneme zubní kartáčky, zubní pasty, ústní vody i přípravky speciálně vyvinuté pro děti. Řada zubních past poskytuje osvědčené produkty pro péči o zuby i dásně. Zvolit můžete zubní pastu s tradicí Odol Classic, moderní řadu Odol 3 určenou pro náročné spotřebitele či Odol Cool ideální pro zářivý úsměv. Pasty a kartáčky pro děti jsou nejen přizpůsobeny jejich věku a typu zoubků, ale i jejich hravým a neposedným povahám.

Parodontax

Parodontax

Pamatujete si, na otázku, která zaznívá ve známých reklamách na značku paradontax? „Plivete při čištění zubů krev?“ Chcete-li nejen tomuto jevu, ale i dalším potížím předcházet, svěřte svoji důvěru výrobkům paradontax vhodných pro ochranu dásní, jako je zubní pasta paradontax, antibakteriální ústní voda paradontax a speciálně navržené zubní kartáčky paradontax.

Sensodyne

Sensodyne

Obnažené zubní krčky a oslabená zubní sklovina, to jsou problémy, které trápí 39 % populace. Prémiová značka Sensodyne se zaměřuje na zubní kartáčky, ústní vody a zubní pasty vhodné pro kompletní péči o citlivé zuby. Zubní pasta Sensodyne Pronamel je ideální proti naleptávání zubní skloviny kyselinami, Sensodyne Pronamel Whitening šetrně vybělí zubní sklovinu a ústní voda Sensodyne Pronamel zpěvní změklou zubní sklovinu. Sensodyne pomáhá i dětem proti kyselinám prostřednictvím zubní pasty Pronamel junior.

Voltaren

Voltaren

Léky Voltaren Emulgel, Voltaren Forte 2,32% gel, Voltaren Rapid 25 mg, Voltaren ActiGo Extra 25 mg a Voltaren 140 mg léčivé náplasti patří mezi nesteroidní protizánětlivé léčivé přípravky dostupné bez lékařského předpisu. Léčivé náplasti Voltaren 140 mg poskytují úlevu od akutní bolesti, otoku a také zánětu. Účinná látka proniká kůží přímo ke zdroji bolesti. Léčivé náplasti jsou dostupné bez lékařského předpisu.

Panadol

Panadol

Léky Panadol jsou léky proti bolesti a horečce na bázi paracetamolu. Prodávají se ve více než 85 zemích včetně Indie, kde se prodávají pod názvem Crocini, a Kolumbie, kde je na trh uváděn jako Dolex.

Teraflu

Teraflu

Theraflu je značka léků dostupných bez lékařského předpisu pro účinnou úlevu od příznaků nachlazení a chřipky. Theraflu Forte horký nápoj a Theraflu tobolky užívejte POUZE, pokud máte VŠECHNY následující příznaky: bolest a/nebo horečka, ucpaný nos a vlhký, produktivní kašel (kašel s vykašláváním hlenu). Léky jsou určeny k použití pouze u dospělých pacientů a dospívajících od 16 let.

Otrivin

Otrivin

Otrivin je světová značka nosních kapek a sprejů. Poskytuje dočasnou úlevu od příznaků ucpaného nosu způsobených různými příčinami jako je nachlazení, zánět dutin, senná rýma a jiná alergická rýma.

Orofar

Orofar

Léky Orofar jsou určeny k léčbě bolesti v krku.

Vibrocil

Vibrocil

Vibrocil představuje unikátní kombinaci antihistaminika a dekongestantu k léčbě sezónní a nesezónní alergické rýmy, akutní a chronické sinusitidy a rýmy.

Sinecod

Sinecod

Léčivé přípravky Sinecod účinně tlumí suchý dráždivý kašel i během noci.

Flixonase

Flixonase

Léčivý přípravek FLIXONASE poskytuje úlevu od příznaků senné rýmy i příznaků rýmy vyvolané alergeny ve vzduchu, například roztoči, sporami plísní a zvířecími alergeny. Ulevuje od příznaků jako ucpaný nos, rýma, kýchání, svědění v nose, svědění očí, slzení očí.

Cetebe

Cetebe

Produkty Cetebe jsou doplňky stravy. Pomáhají zásobovat tělo vitamínem C po celý den díky obsahu vitamínu C v podobě tzv. časových perliček – technologie postupného uvolňování. Ty se rozpouštějí postupně a uvolňují tak vitamín C do těla v optimálních dávkách plynule po celý den (12 hodin).

Corega

Corega

Corega je značka přípravků určených pro péči o zubní protézy. Sortiment zahrnuje čistící tablety a fixační krémy.

Fenistil

Fenistil

Fenistil gel je lokální antihistaminikum určené ke zmírnění svědění pokožky (například po bodnutí hmyzem). Pomáhá u svědivé kožní vyrážky, kopřivky a používá se k ošetření povrchových popálenin nebo pokožky spálené sluncem. Fenistil kapky představují orálně (ústy) podávané antihistaminikum (léčivý přípravek na léčbu alergie), které neobsahuje alkohol a poskytuje úlevu při svědění kůže, senné rýmě a alergiích na léky a potraviny u dětí i dospělých (podání u kojenců od 1 měsíce do 1 roku pouze na doporučení lékaře).

Zovirax

Zovirax

Zovirax a Zovirax Duo jsou antivirové léky určené k léčbě oparů v oblasti úst.

Duofilm

Duofilm

Duofilm kožní roztok je určen k léčbě bradavic.

Lamisil

Lamisil

Lamisil dermální krém je jedním z předních světových produktů k místní léčbě plísňových infekcí kůže.

Venoruton

Venoruton

Venoruton se používá na snížení otoků (edémů) při chorobách žil dolních končetin jako chronická žilní nedostatečnost či křečové žily. Snižuje otoky a doprovodné příznaky, jako je pocit bolestivých, unavených, těžkých, oteklých a neklidných nohou, pocit mravenčení a křeče.

Driclor

Driclor

Driclor je roztok určený k ošetření kůže při zvýšeném pocení, hlavně na dlaních, ploskách nohou a podpaží. Obsahuje chlorid hlinitý, který zmírňuje pocení, a tím zabraňuje vzniku tělesného pachu. Funguje na principu mechanického uzavření potních žláz, což má za následek zmírnění vylučování potu v postižené oblasti. Přebytečná voda je zpětně vstřebána do organismu a vyloučena běžným způsobem.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.