Glynn Brothers Chemicals

Glynn Brothers Chemicals

Švýcarská společnost Glynn Brothers Chemicals v České republice působí od roku 1990 pod názvem Glynn Brothers Chemicals Prague, spol. s r. o.. Jak již název napovídá, jejím zaměřením je zdravotnictví a farmacie. Hlavním cílem Glynn Brothers Chemicals je poskytovat svým klientům plný servis, a to jak zdravotníkům, tak pacientům.

O společnosti Glynn Brothers Chemicals

Glynn Brothers Chemicals zastupuje celou řadu významných zahraničních farmaceutických firem, a to na poli registrace, marketingu a distribuce léčiv a zdravotnických prostředků. Díky tomu se na ni můžeme obrátit s požadavky na špičkové pomůcky a léky pro náš aktivní život, kosmetické přípravky a mnoho dalšího.

Značky společnosti

Blend-a-Dent

Blend-a-Dent

Výrobky značky Blend-a-dent jsou ideální pro upevnění a péči o zubní náhrady. Řada Blend-a-dent upevňujících krémů zvyšují sílu skusu a stabilitu zubní náhrady a chrání dásně před mechanickým třením. Čistící tablety Blend-a-dent odstraňují bakterie i odolné skvrny a působí proti uzasování zubního plaku.

Vybrané akční zboží značky Blend-a-Dent

Blend-A-Dent Plus prémiový fixační krém na zubní náhradu 40g

Blend-A-Dent Plus prémiový fixační krém na z...

DualPower40g, upev.kr.na zubní protézy

Na prodejně:
Kaufland

Platnost: 11.9. - 17.9.2019

Cena: 79,90

Reklama

Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.