Hamé

Hamé

Hamé

přesnídávky | kečupy | omáčky | konzervy, instatní jídla | nakládané a kompoty

Kečupy, paštiky, masové konzervy, hotová jídla, zeleninové výrobky, ovocné směsi, džemy, kompoty, kojenecká strava, majonézy, tatarky, bagety a sendviče, to je jen část výrobků, které nám předkládá společnost Hamé. Po tomto malém výčtu není vůbec překvapivé, že Hamé se svým portfoliem a téměř 100 letou historií v současnosti patří k předním českým potravinářským firmám zabývající se výrobou trvanlivých a chlazených potravin.


O společnosti Hamé

Výrobky Hamé jsou k dostání v přibližně 40 zemí světa, jmenujme například Rusko, Rumunsko, Rakousko, Maďarsko, Bulharsko, Slovinsko, Kazachstán, USA, Velkou Británii, Izrael, Thajsko a mnohé další. Do zahraničí odchází zhruba 50 % produkce společnosti. Kromě čtyř výrobních závodů v České republice vlastní Hamé i závody v Caracal v Rumunsku, Bogoljubovo v Rusku a v Prešově na Slovensku. U nás si můžeme pochutnávat na značkách Hamé, Otma, Znojmia, Veselá Pastýřka, Hamánek a Hamé Life Style a Vasco da Gama.


Značky společnosti Hamé

 • Hamé

  Hamé

  Máte chuť na něco dobrého, ale minimum času na přípravu oběda, večeře, snídaně či svačiny? Sáhnete-li po některém z široké palety výrobků značky Hamé, pochutnáte si nejen vy, ale i celá rodina a přátelé. Konzervy řady Vynikající kvalita od Hamé obsahují 70 – 90 % masa. Pochutnat si můžete i na legendárních Paštikách Hamé, kvalitním džemu Extra Jam, kompotu či kečupu Hamé.

  Vybrané akční zboží značky Hamé

  Hamé paštiky 48g, vybrané druhy

  Hamé paštiky 48g, vybrané druhy

  Cena 9,90

  Na prodejně Tescoinfo

  Platnost 13.2. - 26.2.2019

  -27%
  Hamé okurky 5-7 cm

  Hamé okurky 5-7 cm

  Cena 34,90

  Na prodejně Albertinfo

  Platnost 13.2. - 19.2.2019

  -21%
 • Májka

  Májka

  Mezi neznámější paštiky u nás bezesporu patří značka Májka. Prémiová řada paštik si svou skvělou chutí, kvalitou a čerstvostí získala již mnoho generací. Kromě tradiční Májky můžete okusit i Májku od Matěje, Májku na Svačinku, Lahůdkovou Májku, Mandlovou Májku, Májku s Husími játry a Májku s Brusinkami.

  Vybrané akční zboží značky Májka

  Hamé Májka dětská 4 x 48g

  Hamé Májka dětská 4 x 48g

  Cena 19,90

  Na prodejně Penny Market

  Platnost 14.2. - 17.2.2019

 • Znojmia

  Znojmia

  Značka Znojmia nám nabízí celou škálu zeleniny, kterou můžeme využít v teplé i studené kuchyni. Pochutnat si můžeme například na zelí, hrášku, kukuřici, beraních rozích, leču či zeleninových salátech. K neznámějším a nejoblíbenějším pochoutkám značky Znojmia bezesporu patří okurky v jedinečném sladkokyselém nálevu. Znojmia klade důraz na pečlivé a šetrné zpracování kvalitní zeleniny.

  Vybrané akční zboží značky Znojmia

  Znojmia Okurky 5-7 cm 660g

  Znojmia Okurky 5-7 cm 660g

  Cena 39,90

  Na prodejně Tescoinfo

  Platnost 13.2. - 26.2.2019

  -20%
 • Hamánek

  Hamánek

  Hamánek, tato značka se zaměřuje na komplexní vyváženou stravu těch nejmenších. Rodiče mohou vybírat z celé škály nejen ovocných, ale i zeleninových či masozeleninových příkrmů a kojeneckých nápojů. Cílem příkrmů Hamánek je poskytnout všem miminkám optimální stravu, která podpoří jejich zdraví vývoj. Zelenina, ovoce i maso využívané při přípravě příkrmů Hamánek podléhají speciálnímu režimu pro suroviny určené pro kojeneckou stravu.

  Vybrané akční zboží značky Hamánek

  Hamánek Svačinka 120g, vybrané druhy

  Hamánek Svačinka 120g, vybrané druhy

  Cena 13,90

  Na prodejně ROSSMANN

  Platnost 13.2. - 26.2.2019

  -44%
  Hamánek Kojenecká výživa 190g, vybrané druhy

  Hamánek Kojenecká výživa 190g, vybrané druhy

  Cena 18,90

  Na prodejně Penny Market

  Platnost 14.2. - 27.2.2019

  -35%
  Hamánek Kojenecká výživa 190g, vybrané druhy

  Hamánek Kojenecká výživa 190g, vybrané druhy

  Cena 15,90

  Na prodejně Albertinfo

  Platnost 13.2. - 26.2.2019

  -33%
  Hamánek masozeleninový příkrm 230g, vybrané druhy

  Hamánek masozeleninový příkrm 230g, vybrané druhy

  Cena 26,90

  Na prodejně Albertinfo

  Platnost 13.2. - 26.2.2019

  -27%
  Hamánek Kojenecká výživa 190g, vybrané druhy

  Hamánek Kojenecká výživa 190g, vybrané druhy

  Cena 21,90

  Na prodejně Terno

  Platnost 6.2. - 5.3.2019

  -24%
 • Otma

  Otma

  Nejlepší rajčatové výrobky, to je výstižný popis prémiové značky OTMA a OTMA GURMÁN. V nabídce OTMA naleznete celou škálu kečupů, hotových omáček, studených omáček, rajčatových protlaků a pyré, které jsou ideální pro domácí vaření, grilování s přáteli či přípravu rychlých pokrmů na dovolených.

  Vybrané akční zboží značky Otma

  Otma Otmánek dětský kečup 300g

  Otma Otmánek dětský kečup 300g

  Cena 21,90

  Na prodejně Tescoinfo

  Platnost 13.2. - 24.2.2019

  -22%
  Otma Cikánská omáčka 300g

  Otma Cikánská omáčka 300g

  Cena 18,90

  Na prodejně Ratio

  Platnost 1.2. - 28.2.2019

 • Veselá Pastýřka

  Veselá Pastýřka

  Pokud rádi objevujete nové chutě inspirované zahraničními kuchyněmi, sáhněte po prémiové značce kvalitních chlazených paštik Veselá Pastýřka. Poprvé jsme paštiky Veselá Pastýřka mohli okusit v roce 1997. V současnosti v nabídce naleznete například Provensálskou paštiku či Holandskou se sýrem v 150 g plastové vaničce, Paštiku s loveckým salámem nebo Paštiku s brusinkami v 90 g plastové vaničce i poctivou Pečínkovou, Farmářskou nebo tradiční Selskou paštiku ve skle.

 • Hamé Life Style

  Hamé Life Style

  Moderní hektická doba nás nutí ošizovat obědy, večeře či svačiny a odbývat se nekvalitními pokrmy. Rychlá svačinka v autě, během dne, ve škole či na výletě ovšem může dosahovat i vysokých kvalit. Produkty značky Hamé Life Style se zaměřují právě na polévky, chlazená hotová jídla, bagety, sendviče a saláty při jejichž výrobě je kladen důraz na kvalitu a čerstvost využívaných potravin.

 • Vasco da Gama

  Vasco da Gama

  Výrobky značky Vasco da Gama jsou protknuty sluncem, chutí dálek i dobrodružstvím na souši a na moři. Rybičky, ovocné kompoty, přílohové omáčky, olivové a dýňové oleje Vasco da Gama splňují nejvyšší měřítka kvality a chuti a jsou vyráběny z pečlivě vybraných surovin z celého světa. Chcete-li svoji domácí tabuli vtisknout punc exotiky, je řada prémiových importních produktů Vasco da Gama tou pravou volbou.

 • Hamé Sweet

  Hamé Sweet

  Každý z nás si čas od času rád osladí život. Pod značkou Hamé Sweet naleznete plný košík prvotřídních Extra Jamů s kousky ovoce, lahodné sirupy, tradiční švestková i hrušková povidla a Hot Fruits ovocné směsi. Že se jedná o opravdu kvalitní produkty, svědčí i několik ocenění. Jmenujme například umístění Extra Jamu Jahoda na první příčce v testu džemů na TN.cz.

 • Hamé Biscuits

  Hamé Biscuits

  Mezi novinky společnosti Hamé patří značka Hamé Biscuits zaměřující se na chutné a křupavé sušenky. Všechny pochoutky jsou vyráběny dle tradičního receptu, díky němuž získávají sušenky svoji neodolatelnou chuť, jemnost a křehkost. Sáhnout můžete například po vynikajících máslových polomáčených lístcích, polomáčených rohlíčkách či Smajlících s višňovou i kokosovou příchutí.

 • Hamé OCEAN

  Hamé OCEAN

  Hamé zamířilo k moři. Samozřejmě se nejednalo o dovolenou, ale pracovní cestu, ze které vznikla značka Hamé Ocean plná rybiček a mořských produktů. V nabídce naleznete například sardinky, sledě či uzené šproty v nejrůznějších baleních a omáčkách. K nejoblíbenějším pochoutkám bezesporu patří lahodný tuňák. Vyzkoušet ho můžete jak v přírodní šťávě nebo oleji, tak ve formě salátu. Hamé Ocean staví na bohatých zkušenostech islandských majitelů značky a klade důraz nejen na kvalitu používaných surovin, ale i na pečlivém označování nabízených výrobků.

 • Simply Fresh

  Simply Fresh

  Simply Fresh se zaměřuje na rychlé, ale kvalitní svačinky, obědy či večere v podobě chutných baget, sendvičů a wrapů. Pokud máte rádi klasiku, určitě vás potěší sendvič se šunkou a sýrem, tuňákem a vejcem či bageta Debrecínka. Dáváte-li přednost něčemu exotičtějšímu a novému, uspokojení naleznete prostřednictvím sendviče Mexico Chicken, Chicken Burrito nebo Bavorské bagety. To je ale jen zlomek toho, co nám značka Simply Fresh nabízí.

 • Apetit

  Apetit

  Klasika, toto slůvko je charakteristické pro značku Apetit společnosti Hamé, která si buduje své místo na trhu od roku 2010. Doslova domácí kuchyně se skrývá v široké paletě chlazených jídel, jako je svíčková na smetaně s brusinkami a houskovým knedlíkem, plněné bramborové knedlíky se zelím, pečené kuřecí stehno s rýží a mnoho dalších. Pochutnat si můžete i na obrovské škále polévek a obsáhlé nabídce baget a sendvičů.

 • Seliko

  Seliko

  Zvolíte-li si masové a zeleninové výrobky Seliko, sáhnete po tradiční značce potravin na českém trhu. Paštiky, hotová jídla, sterilizované okurky, zelí i cestovní občerstvení si získaly srdce a chuťové pohárky nejedné generace.

 • Easy Sandwich

  Easy Sandwich

  Nové pomazánky EasySandwich proměňují chuť tuňáka, makrely nebo kuřecího masa v motivaci tak vábivou a rafinovanou, že jí neodolá ani biatlonistka Gábina Soukalová. Pomazánky EasySandwich Vás překvapí svou lehkostí a skvělou chutí. Připravili jsme pro Vás pomazánky, jejichž tajemství je ukryto v pečlivém výběru ingrediencí. Vychutnejte si nové rybí, vegetariánské a masové pomazánky, které se výborně hodí jako pohodová svačinka nebo cool občerstvení na rozjetou párty.Reklama