Haribo

Haribo

bonbony

Roku 1920 v německém Bonnu byla v prádelně na dvoře vyučeného cukráře Hanse Riegela založena Společnost Haribo. Dnes je Haribo největším a nejznámějším výrobcem gumových a želé produktů na celém světě.

O společnosti Haribo

Typickým produktem je určitě zlatý sáček s gumovými medvídky Haribo uvnitř, který se těší ohromné oblibě dětí i dospělých. Dále existují další různé formy gumových a želé bonbonů s nejrůznějšími ovocnými příchutěmi. Haribo také vyrábí žvýkací bonbóny Maoam, které jsou považovány za nejoblíbenější žvýkací bonbóny v Německu. 

Nakupujte Haribo v akci.

Značky společnosti

Haribo

Haribo

Světoznámá značka Haribo oslazuje život klukům, holkám i dospělým již desítky let. Pochutnat si můžeme na celé škále želé s ovocnou příchutí. Mezi nejznámější gumové bonbony patří, dnes již legendární medvídci HARIBO GOLDBÄREN s jahodovou, citronovou, malinovou, pomerančovou, ananasovou a jablečnou příchutí. Mezi tradiční produkty značky patří i HARIBO Chamallows BARBECUE. Nadýchané polštářky jsou ovšem dostání i v mnoha obměnách a variantách. Zapomínat nesmíme ani na černé zlato ze sladkého dřeva, na lékořici, která má neodmyslitelné místo v nabídce Haribo.

Maoam

Maoam

Společnost Haribo nás těší i prostřednictví značky MAOAM. Ochutnat můžeme celou škálu ovocných karamelek, které jsou k dostání jak v podobě jahodových proužků maoam GIANT STRIPES či klasiky maoam WÜRFEL s příchutí citronu, maliny, jahody, pomeranče, třešně a coly. Oblibu si získaly i křupavě lehce šumivé žvýkací bonbony maoam KRACHER s kolovou, citronovou, pomerančovou, jahodovou, malinovou a jablečnou náplní.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.