Heineken Česká republika

Heineken Česká republika

pivo

Třetí největší pivovarnická skupina na světě a evropská jednička mezi výrobci piva, to je HEINEKEN, jehož portfolio obsahuje více než 200 mezinárodních, regionálních, lokálních a speciálních značek piv a cidrů. Jako příklad jmenujme například Tiger (Asie), Heineken (Nizozemsko), Amstel (Nizozemsko), Ohota (Rusko), Foster’s (Velká Británie), Murphy’s (Irsko), Cruzcampo (Španělsko) a mnohé další. Za pouhý rok HEINEKEN ve svým 125 pivovarech vyprodukuje přes 120 000 000 hektolitrů kvalitních piv.

O společnosti Heineken Česká republika

Na český trh vstoupila společnost HEINEKEN v roce 2003. V současnosti HEINEKEN u nás vlastní pivovar Starobrno v Brně, Královský pivovar Krušovice ve středních Čechách a pivovar Velké Březno v severních Čechách a zařazuje se tak mezi tři nejvýznamnější společnosti ve výrobě piva v České republice. Mezi nejoblíbenější pivní značky patří Heineken, Krušovice, Zlatopramen 11, Starobrno, Zlatopramen Radlery, nealkoholický Zlatopramen NA a další.

Značky společnosti

Březňák

Březňák

Pivo Březňák se vaří od roku 1753 v pivovaru Velké Březno. Více jak 260 let zkušeností ve spojení s kvalitními surovinami a pečlivě dodržovanými tradičními technologickými postupy dodávají pivu jeho charakteristickou a nezaměnitelnou chuť. V současnosti se v pivovaru Velké Březno vyrábí Březňák světlé výčepní, Březňák světlý ležák, Březňák 14, Březňák tankový a netradiční sezónní speciály.

Vybrané akční zboží značky Březňák

Heineken

Heineken

Pivo Heineken patří mezi nejprodávanější značky piva na světě. Od svého vzniku v roce 1864 v Holandsku si získalo konzumenty ve více jak 170 zemích po celém světě. Pro pivo Heineken je charakteristická nejen jeho zlatavá barva a osvěžující, jemně hořká chuť s typickým silným buketem, ale i designová zelená lahev s neodmyslitelnou červenou hvězdou.

Vybrané akční zboží značky Heineken

Krušovice

Krušovice

Krušovice se pyšní opravdu úctyhodnou historii, jež se datuje až do roku 1581. Díky tomu se tato značka řadí mezi nejstarší pivní značky u nás. Logo, které nalezneme na každé lahvi piva Krušovice, nese chráněné zeměpisné označení České pivo. Krušovická piva jsou vařena z těch nekvalitnějších surovin, jako je aromatický žatecký chmel, voda z křivoklátských lesů a výběrový ječmen. Ochutnat můžeme celou řadu piv, mezi které patří Krušovice Desítka, Krušovice Dvanáctka, Mušketýr, Krušovice Černé, Krušovice Pšeničné, speciální polotmavý Malvaz 13 a sezónní pivní speciály.

Starobrno

Starobrno

K Moravě patří nejen víno, ale i pivo. Starobrno si během své 140 let dlouhé kariéry vybudovalo špičkovou pověst, která staví na tradičních výrobních postupech a využívání nejlepších moravských a českých surovin. Konzumenti na Starobrnu oceňují jeho nezaměnitelnou čerstvou chuť. Vedle Tradičního světlého výčepního Starobrna nabízí pivovar celou škálu dalších produktů, jako je Medium, Černé, Řezák, Drak, Čtrnáctka, Kvasnicové a různé sezónní speciály.

Zlatopramen

Zlatopramen

Prémiový produkt Zlatopramen jsme mohli poprvé okusit v roce 1642. Tento lídr v kategorii jedenáctistupňových piv u nás nabízí hutnou a plnou chuť, zářivou zlatou barvu, bohatou pěnu, říz, jemné chmelové aroma a oblíbenou příjemnou hořkost. Zlatopramen klade důraz nejen na tradici, ale i na moderní chutě a v roce 2012 představil novou řadu ovocných piv Zlatopramen Radler s příchutí pomeranče, grepu, citrónu a zázvoru.

Zlatý Bažant

Zlatý Bažant

Pivovar a sladovny v Hurbanove se začaly stavět v roce 1964. O pouhých sedm let později zde byla vybudována první výrobní linka na plnění piva do plechovek v Československu. Další velký úspěch značka slavila již v roce 1977, kdy byl Zlatý Bažant k dostání ve dvanácti zemí. V současnosti je Zlatý Bažant nejhodnotnější značkou piva na Slovensku, která má i nespočet českých fanoušků. Pro pivo značky Zlatý Bažant je charakteristická zářivost, sytě žlutá barva, středně plná chuť a jemně chmelová vůně.

Hostan

Hostan

„Dobrý jako tenkrát“, tak zní slogan piva Hostan. Historie značky je opravdu úctyhodná. Jedny z prvních zmínek o pivu Hostan nalezneme již v listině Rudolfa Habsburského z roku 1278. Dnes si můžeme pochutnat na klasickém výčepním pivu Naše pivko a jedenáctistupňovém ležáku Hostan Hradní. V restauracích a hospodách si navíc můžeme objednat Hostan Naše pivo z tanku.

Louny

Louny

Jméno Adolf Josef Schwarzenberg je neodmyslitelně spjato s pivovarnickým řemeslem v Lounech. V roce 1890 zde totiž nechal vybudovat nový pivovar pyšnící se na tehdejší dobu nejmodernějšími technologiemi. Stejně jako tehdy, tak i dnes značka naplňuje svoje motto: „Pokaždé hořké, pokaždé dobré“. V portfoliu značky Louny nalezneme světlé výčepní pivo i světlý ležák.

Dačický

Dačický

Pivo Dačický získalo svoje jméno podle původních majitelů pivovaru v Kutné Hoře. Na etiketách piva Dačický naleznete obrázek Mikuláše Dačického, jenž miloval bohémský způsob života a rodový erb. Nabídka čítá jak světlé výčepní pivo, tak světlý ležák.

Desperados

Desperados

Jedním z nejmladších přírůstků společnosti Heineken je značka Desperados, která se začal vyrábět v roce 1994 a v České republice je k dostání až od roku 2014. Pivo Desperados bezesporu zaujme svojí nespoutanou chutí a latinskoamerickým temperamentem. Máte-li chuť na netradiční pivo, je lehce perlivý ležák s příchutí tequily a jemnými ovocnými podtóny skvělou volbou.

Vybrané akční zboží značky Desperados

Strongbow

Strongbow

Sto let zkušeností a více jak 55 zemí po celém světě, to jsou čísla, která z piva Strongbow dělají jedničku mezi cidery. Aby se Strongbow mohl chlubit tvrzením, že se jedná o „Nepřekonatelné jablečné osvěžení“, je při jeho výrobě využíváno 12 nejlepších jablečných odrůd. Pokud si chcete vychutnat tento prvotřídní cider se vším všudy, dopřávejte si ho vždy s ledem. U nás je k dostání Strongbow Gold Apple, Strongbow Eldeflower a Strongbow Red Berries.

Vybrané akční zboží značky Strongbow


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.