Henkel

Henkel

WC a odpady | tablety do myčky | mýdla | sprchový gel | barvy na vlasy | laky a tužidla | šampony a kondicionéry | zubní pasty | aviváže | gely a kapsle

Společnost Henkel založena roku 1876 se sídlem v Düsseldorfu v Německu již dlouhodobě zaobírá přední pozice v oblasti spotřebního zboží i zboží pro průmyslové aplikace.

O společnosti Henkel

Společnost Henkel nabízí prostřednictvím svých značek své přední produkty a technologie ve třech oblastech - Prací a čisticí prostředky, lepidla a technologie a Beauty care. Mezi nejznámější značky společnosti Henkel patří Persil, Schwarzkopf, Loctite, Fa, Bref, Silan, Somat, Vademecum, Pattex a mnoho dalších. 

Podívejte se na nabídku akce Perwoll, akce Schwarzkopf, akce Somat

Značky společnosti

Fa

Fa

„Cítím se Fantasticky“ je slogan německé firmy Fa, která roku 1954 přinesla na trh Fantastické mýdlo, které je zároveň šetrné k pokožce. Následně v roce 1968 přichází Fa s nejdražší a nejuznávanější reklamní kampaní těchto let. Díky tomu zvyšuje Fa svůj podíl na trhu a vrhá se do dalších projektů. Postupem času představuje řadu deodorantů, novou kolekci sprchových gelů, mýdel, kolekci Fa MEN a v současnosti představila řadu Fa Cream and Oil jemně pečující o pokožku.

Bref

Bref

Poměrně mladá značka Bref přišla na trh v roce 1998 se svým prvním produktem - gelový WC blok. Tato značka spadá pod společnost s velmi bohatou historií, zabývající se hlavně pracími prášky, Henkel & Cie. V roce 2002 byl uveden na trh ve střední a východní Evropě Bref tekutý WC blok, který přináší svěžest a hygienickou čistotu. Od té doby zhruba každý rok Bref uvádí ve svém portfoliu inovace a rozšiřování sortimentu WC čističů. Díky skvělým výsledkům WC čističů Bref, jako je dokonalá hygienická čistota, oslnivý lesk a dlouhotrvající svěžest, patří mezi nejoblíbenější doplňky každé toalety.

Ceresit

Ceresit

Značka Ceresit nabízí celou škálu výrobků stavební chemie. Stejně jako firma Henkel i Ceresit klade důraz na spokojenost zákazníků a ověřenou kvalitu. Cílem značky je, aby si všichni zákazníci mohli říci: „Stavíme na profesionálním základě“. Sortiment Ceresit se zaměřuje na oblasti, jako jsou zateplovací a omítkové systémy, lepení a spárování obkladů a dlažeb, sanace a vyrovnávání podlah a nezapomíná ani na speciální a doplňkové produkty.

Vybrané akční zboží značky Ceresit

Pattex

Pattex

Pattex je revoluční značkou na trhu s lepidly, která vznikla v roce 1956. Výzkumníci, inženýři a němečtí řemeslníci vyvinuli první za studena vytvrzující kontaktní lepidlo. Jednoduchá aplikace, bezpečnost a maximální kvalita, to jsou hesla, kterými se řídí značka Pattex téměř šedesát let a patří tak v současnosti mezi nejvyhledávanější lepidla, která vám usnadní nejen domácí opravy, ale podporuje i vaši kreativitu.

Persil

Persil

Dvě nejdůležitější složky prvního samočinného pracího prášku na světě PERborát a SILikát, které zároveň představují námět pro název Persil. Prací prášek Persil, který byl poprvé vyroben v roce 1907, představoval revoluční změnu v praní prádla. Žádný zápach po chlóru, žádné drhnutí, máchání a klepání. Jednoduše enormní usnadnění praní a čištění prádla pro všechny ženy v Německu. Jeho obliba pochopitelně rapidně rostla, a tak se v sedmdesátých letech objevil na prodejních pultech v celé Evropě. V dnešní době vyrábí Persil šest různých produktů, přičemž je každý navržen tak, aby dokonale splňoval požadavky a přání všech klientů.

Vybrané akční zboží značky Persil

-55%Persil gel na praní 70 dávek, vybrané druhy

Koncentrovaný prací prostředek na bílé a stálobarevné prádlo... více informací

269,00 - 279,90
269,00 - 279,90 Cena
Persil gel na praní 20 dávek, vybrané druhy

Koncentrovaný prací prostředek na bílé a stálobarevné prádlo... více informací

95,47 - 99,90
95,47 - 99,90 Cena
-43%Persil prací prášek 40 praní, vybrané druhy

Univerzální prací prostředek na bílé a stálobarevné prádlo v... více informací

159,60 - 169,90
159,60 - 169,90 Cena
-45%Persil gel na praní 40 dávek, vybrané druhy

Koncentrovaný prací prostředek na bílé a stálobarevné prádlo... více informací

179 - 219
179 - 219 Cena
Perwoll

Perwoll

I když patří Perwoll mezi nejoblíbenější jemné prací prostředky současnoti, historie značky sahá až do roku 1954, kdy se Perwoll vydal do boje s tehdejšími nekvalitními pracími prášky, které mohli čistěné textilie dokonce poškodit. Od roku 1984 dokonce můžeme využívat i jeho tekutou variantu. Mezi novinky patří řada Perwoll ReNew+ ideální pro bílé, černé a barevné oblečení.

Schwarzkopf

Schwarzkopf

Značka Schwarzkopf, která je součástí společnosti Henkel, je jedna z největších a nejznámějších firem na trhu s kosmetikou. Německá společnost Schwarzkopf byla založena roku 1898 jako mála drogerie v Berlíně. Hned o několik let později sklízí úspěchy s revolučním práškovým šamponem, který byl cenově dostupný a šetrný k vlasům. Postupem času získávala firma Schwarzkopf oblíbenost u řady zákazníků a stále větší podíl na trhu. V dnešní době má pod sebou řadu neznámějších kosmetických značek z řad barev na vlasy, šampónů, zubní hygieny a toaletních potřeb a je také součástí většiny kadeřnických salonů, kde si drží dlouhodobě čtvrtou příčku v oblíbenosti.

Silan

Silan

Silan, značka tohoto výrobce aviváže patří dnes mezi nejžádanější produkty tohoto typu. Koncept aviváže společnost Henkel představila už před mnoha lety, avšak od počátku až do dnes je Silan největším inovátorem těchto výrobků. Oblečení je díky těmto produktům jemné a příjemné na dotek, a zároveň si udržuje svou kvalitu i barvu. Není divu, že aviváže Silan dnes používá většina domácností. Nepřetržité zavádění nových výrobků a inovací usazuje Silan na předních pozicích aviváží na trhu.

Somat

Somat

Značka Somat, která je součástí společnosti Henkel, již více než 40 let vyrábí mycí prostředky pro mytí nádobí v automatických myčkách. Přesněji od roku 1962 si Somat zakládá na hesle „nepřekonatelně perfektní“, což dokazuje dokonalou čistotou a leskem nádobí. Už v roce 1989 představuje Somat první čisticí prostředek ve formě tablet. Od té doby prošli čisticí prostředky inovacemi, jako například tablety 2v1 a 3v1, a dále Somat aktivátor, který přináší dokonalý výsledek již při nižších teplotách od 40 °C. Dnes je v nabídce mnoho produktů, jako Somat Premium, tablety classic a all in 1 nebo Somat gel.

Vybrané akční zboží značky Somat

Vademecum

Vademecum

Značka Vademecum se zaměřuje na snazší a kvalitnější každodenní čištění zubů. Nabízené produkty jsou vhodné jak pro experty, běžné zákazníky, tak i děti. Velké oblibě se těší pasty 2v1 kombinující zubní pasty s obsahem fluoridu a antibakteriální ústní vody. Nová řada PRO Vitamin myslí nejen na vaše zuby, ale i zdravé dásně.

K2R

K2R

Colour Catcher – vůbec první revoluční prací ubrousky, který šetří čas i peníze! Ubrousky Color Catcher chrání vaše oblečení před nežádoucím obarvením a vy se už víc nemusíte zabývat jeho zdlouhavým tříděním.

Palmex

Palmex

Nový Palmex Activ-Enzym 6 díky svému silnému složení a kombinaci šesti enzymů působí i na odolné skvrny a zaručí vašemu prádlu dokonalou čistotu. Kombinace enzymů aktivně působí proti různým typům skvrn, jako jsou skvrny od trávy, omáčky na špagety či mastné skvrny. Zároveň působí proti zašednutí prádla a tvorbě žmolků.

Vybrané akční zboží značky Palmex

Palmex prací prášek 55 dávek, vybrané druhy

prášek Horská vůně 3,85kg=55praní, prášek Color 3,575kg=55pr... více informací

169,90
169,90 Cena
Pur

Pur

Pur se v kategorii prostředků na ruční mytí nádobí vyznačuje vysoce účinnými odmašťovacími a čisticími účinky. Pur snadno a účinně odstraňuje i nejodolnější mastnotu. S ohledem na potřeby zákazníků a ve snaze přinášet nová řešení, Pur vylepšil svou nabídku produktů a představil inovativní složení, které bez dlouhého odmáčení odstraňuje nejen mastnotu, ale také zaschlé škrobové zbytky. Spotřebitelé mohou podle svých potřeb volit ze široké nabídky vysoce účinných prostředků na mytí nádobí značky Pur.

Clin

Clin

Clin - expert na dokonale zářivá okna beze šmouh a zářivé skleněné povrchy v domácnosti – bez náročného leštění. Clin je expertem na dokonale čistá okna beze šmouh. Jeho výjimečná receptura s alkoholem poskytuje oknům zářivý lesk beze šmouh i bez náročného leštění. Unikátní rozprašovač podporuje nejen funkci spreje, ale i funkci pěny, díky čemuž odstraňuje i odolnou špínu. Clin uspokojuje různé potřeby zákazníků v oblasti vůně (citron, jablko, ocet), typů a velikosti balení (spreje, náhradní balení,squeezy), jako i specializaci produktů (univerzální, proti zamlžení, okna a rámy nebo varianty na více povrchů). Clin je lídrem na trhu čisticích prostředků na okna ve střední a východní Evropě.

Vybrané akční zboží značky Clin

Colour Catcher

Colour Catcher

Inovativní přípravek proti obarvení prádla Colour Catcher umožňuje prát bez třídění. Colour Catcher využívá revoluční technologii zabraňující nechtěnému obarvení prádla. Šetří čas i peníze a usnadňuje život, protože teď můžete prát různobarevné prádlo společně a nemusíte se zabývat jeho tříděním. Důkaz je na ubrousku!

Víte, že...
Colour Catcher vynalezli v Irsku v roce 1993?

Rex

Rex

Nový vylepšený prášek a gel Rex Max Effect vypere hodně oblečení, a při tom stojí tak málo. Každá rodina chce trávit co nejvíce volného času společně. Některé z těchto chvil ale přinášejí velké množství špinavého prádla, zejména jsou-li v rodině děti. Je tedy potřeba silný prací prostředek, který efektivně vypere všechny skvrny. Věříme, že si můžete bezstarostně užívat aktivní rodinný život, i přesto, že na vás doma čeká velké množství nevypraného prádla. Rex Max Effect nabízí účinné řešení, které vám umožní odstranit dokonce i odolné skvrny a vytvoří ochrannou vrstvu na moderních vláknech, která je ještě silněji chrání před přilnutím nových skvrn.

Vybrané akční zboží značky Rex

-44%Rex gel 60 dávek, vybrané druhy

Koncentrovaný prací prostředek pro všechny typy praček a na ... více informací

179,90
179,90 Cena
Gliss Kur

Gliss Kur

Gliss Kur jako expert na regeneraci poškozených vlasů nabízí vysoce účinné, inovativní produkty vlasové péče, které uspokojí jakékoliv potřeby vašich vlasů. Značka Gliss Kur je vlasovým specialistou s unikátní technologií Liquid Hair-Repair. Tato technologie díky tekutému keratinu regeneruje nejen poškozený povrch vlasů, ale zároveň vlasy zevnitř. Od roku 1952, kdy bylo představené tonikum ve spreji Gliss Kur, se značka Gliss Kur stala expertem na regeneraci poškozených vlasů. Už více než 60 let se jméno Gliss Kur pojí s vyhledávanou vlasovou péčí a neustálými inovacemi.

Palette

Palette

Evropská jednička v permanentních barvách na vlasy je naším nejdokonalejším expertem na vlasové barvy. Palette nabízí barvy, které jsou vhodné pro každou ženu. S více než 45 lety zkušeností v 45 zemích po celém světě, je Palette profesionálním expertem na vlasové barvy, kterému můžete důvěřovat. Během let jsme vyvinuli jedinečnou a výkonnou recepturu, která předčí očekávání našich zákazníků, bez ohledu na to, jak rozmanité jsou jejich potřeby. Ať máte v úmyslu změnit barvu svých vlasů natrvalo, spolehlivě zakrýt šediny nebo jednoduše vyzkoušet nový účes: Palette vám nabízí kompletní řadu produktů, které splní vaše osobní přání. Úspěch Palette závisí na Schwarzkopf expertech, kteří se zavázali prosazovat ve výzkumu dokonalost, vysoké standardy kvality a nejnovější inovace. Tato ambice je odměněná generacemi spokojených zákazníků, kteří věří, že jim Palette poskytne nádhernou barvu vlasů, kterou si může dovolit každá žena. “Kvalitní barva za férovou cenu”.

Schauma

Schauma

Už vice než 60 let je Schauma evropskou důvěryhodnou značkou pro celé rodiny, která posiluje vlasy a pečuje o ně až ke konečkům. Jedinečné receptury s Intensive-Care-Proteinem regenerují vlasovou strukturu a dodávají vlasům zpět to, co ztratily. Pro perfektní péči, silné a krásné vlasy. Schauma jako rodinná značka nabízí produkty vlasové péče pro každý typ vlasů, každý věk, každé pohlaví, miminka, děti i dospělé. Řada produktů Schauma obsahuje klasické šampony, kondicionéry a kúry na vlasy pro dokonalou univerzální vlasovou péči.

Syoss

Syoss

Syoss je úspěšná značka vlasové kosmetiky nabízející profesionální produkty vyvinuté a testované kadeřníky. Syoss, značka s nejúspěšnějším uvedením na trh za posledních 10 let, poskytuje produkty vlasové péče, stylingu, a také barvy na vlasy, které jsou vyvinuté a testované ve spolupráci s profesionálními kadeřníky, stylisty a koloristy. Péče: Vysoce účinná receptura obsahující Keratin-Primer – profesionální technologii používanou po celém světě – posiluje vlasové vlákno a zanechává krásné, ošetřené vlasy jako byste se právě vrátili z kadeřnického salonu – každý den. Styling: Díky vysoce účinné receptuře s tzv. salon control-systémem budou vaše vlasy učesané jako byste se právě vrátili z kadeřnického salonu – každý den. Barva: Permanentní barvy v profesionální kvalitě pro domácí použití – vyvinuty a testovány ve spolupráci s kadeřníky a koloristy. Inovativní receptura s vysoce koncentrovaným profesionálním mixem pigmentů prodlužuje trvanlivost barev a zajišťuje maximální barevný výsledek – s profesionálním krytím šedin. Syoss je úspěšnou maloobchodní značkou pro ženy a muže ve věku 25 až 50 let, kteří chtějí mít vlasy ošetřené, učesané a krásné jako od kadeřníka – každý den.

Loctite

Loctite

Vždy, když je třeba perfektní lepení, Loctite Vám zaručí rychlé, silné a dlouhotrvající řešení pro průmysl i běžné spotřebitele. Loctite je světovým lídrem v lepicím průmyslu a to je zárukou těch nejinovativnějších řešení pro každodenní potřeby při opravách a lepení v domácnosti. Neustálé inovace zabezpečují nepřestávající rozvoj receptury a nabízejí řadu řešení.

Taft

Taft

Značka Taft je lídrem na evropském stylingovém trhu nabízejícím produkty, které vašim vlasům poskytnou dokonalou fixaci po celý den a za jakéhokoliv počasí. Široký sortiment značky Taft zahrnuje produkty speciálně vytvořené pro muže a ženy. Sortiment se skládá z laků na vlasy, pěn, sprejů určených k vyfoukání vlasů, lotion, které chrání vlasy před teplem, gelů, gelových sprejů, krémů a vosků.

Teroson

Teroson

Značka Teroson společnosti Henkel je přední značkou pro lepení, utěsňování, natírání a zpevňování karoserií vozidel při jejich opravě a údržbě a take při průmyslové montáži. Řešení značky Teroson umožňují našim zákazníkům zlepšit výrobní/aplikační procesy i kvalitu výrobků a přispívají tak k lepší ziskovosti. Systémová řešení značky Teroson zcela splňují požadavky našich zákazníků na kvalitu i celosvětové standardy.

Aquence

Aquence

Značka Aquence společnosti Henkel je značkou pro inovativní a udržitelné řešení lepidel na vodní bázi. Aquence jako vedoucí značka na celosvětovém trhu lepidel na vodní bázi přináší našim zákazníkům zvýšení celkové hodnoty majetku a lepší kvalitu produktů. Náš seznam úspěchů se značkou Aquence v oblasti řešení přímo na míru je bezkonkurenční a odpovídá našemu dlouhodobému závazku vůči našim klientům.

Bonderite

Bonderite

Produkty značky Bonderite od společnosti Henkel představují špičková řešení a technologie k úpravě povrchů, která dokáží poskytnout konkurenční výhodu napříč celým spektrem průmyslové výroby. Produkty značky Bonderite jsou vyhledávány pro svou spolehlivost, trvanlivost a prokázané výsledky. Prostřednictvím širokého portfolia technologických produktů k úpravě povrchů mají zákazníci zajištěny bezkonkurenční provozní náklady i efektivitu výroby.

Dato

Dato

Dato, nejlepší péče o sněhobílé prádlo. Dato je speciální prací prostředek pro jemné bílé látky. Zjemňující přísady chrání vlákna a udržují vaše jemné bílé prádlo nádherně bílé. Díky aktivnímu bělicímu účinku zůstává vaše bílé prádlo sněhobílé po každém dalším praní. Pokud je skutečně chcete mít nádherně sněhobílé.

Diadermine

Diadermine

Diadermine je od roku 1904 dermatologickým expertem s širokou nabídkou inovativních anti-age produktů. Současná filosofie značky Diadermine stále odráží své kořeny: vysoká kvalita v péči o pleť založená na vedoucím dermatologickém výzkumu. Značka se zavázala nabízet dermatologickou anti-age péči za ceny, které si může dovolit každý.

Essensity

Essensity

Objevte Essensity: Výjimečný barevný výkon – oddaná udržitelnosti. Barva bez amoniaku – Naše prví bezamoniaková permanentní olejová barva s Phytolipid technologií, která přináší realistické barevné výsledky, přirozenou intenzitu a čistou jemnost, při použití přírodních složek v maximální možní míře.

Got2b

Got2b

got2b – Tvůj svět stylu. Vstup do světa plného trendy a moderních účesů, které ti rozhodně vyrazí dech! Inspirovaná nejnovějšími trendy, poskytuje značka got2b perfektní stylingové produkty pro vyjádření vlastního osobitého postoje k vlasům, aniž byste navštívili kadeřnický salon. Pokud máš svůj postoj, my máme styl!

Schwarzkopf LIVE

Schwarzkopf LIVE

Schwarzkopf Live Ultra Brights or Pastel – široká řada módních intenzivních barev na vlasy pro vás, abyste mohla vystoupit z davu! Vlasové barvy Live Ultra Brights or Pastel nabízí širokou řadu intenzivních odstínů vytvořených právě pro vás, abyste mohla vystoupit z davu a odhalit svůj osobitý styl. Od intenzivních přírodních barev po super zářivé a jasné barvy, pro každého a pro každou příležitost – vyjádřete svůj osobitý styl!

Metylan

Metylan

Značka Metylan byla založena v Německu v roce 1953 v souvislosti s prvním praktickým lepidlem Metylan Leim v podobě prášku na lepení tapet pro profesionální použití. Později na základě neustálého vývoje vznikl Metylan Special, lepidlo na lepení těžkých tapet. Z Metylanu se postupně stala mezinárodní značka lepidel na tapety pro domácí i profesionální použití.

Schwarzkopf Natural & Easy

Schwarzkopf Natural & Easy

Barva Natural & Easy, obohacená o vzácné vyživující olejové sérum Nutritive Oil Serum, vyživuje vlasy, které jsou až o 30 % lesklejší ve srovnání s neošetřenými vlasy. Pro intenzivní a přirozené barvy plné třpytu a lesku – už žádné šediny! Tři dokonale harmonické barevné tóny byly smíchány, aby zajistily perfektní zářivý multitonální barevný výsledek s přirozenými odlesky. Ideální produkt pro ženy, které chtějí, aby jejich vlasy vypadaly přirozeně, živě a zářivě.

Opti

Opti

Opti je specialista na péči o dřevěný nábytek a podlahy! Opti čistí a udržuje dřevěný nábytek a parketové i laminátové podlahy s využitím přírodních přísad, jako je například včelí vosk. Matným dřevěným povrchům dodá nový život a svěží vzhled.

Perfect Mousse

Perfect Mousse

Perfect Mousse je evropská jednička v pěnových barvách na vlasy. Nejoblíbenější pěnová barva v Evropě zajistí aplikaci jednoduchou, jako je použití šamponu s neuvěřitelně rovnoměrným barevným výsledkem. Její šetrná receptura bez amoniaku vlasy neničí, je obzvlášť jemná k vlasům a poskytuje intenzivní, dlouhotrvající barvu se zářivým leskem a dokonalým krytím šedin.

Ponal

Ponal

Ponal nabízí široký sortiment vysoce kvalitních lepidel pro práci s dřevem pro profesionální i domácí použití. V Německu je značka Ponal synonymem pro vysoce profesionální lepidla na dřevo. Od roku 1959 je partnerem řemeslníků a zaručuje prémiovou kvalitu, neustálé zdokonalování produktů a inovace.

Pritt

Pritt

Už více než 40 let lepicí tyčinka Pritt usnadňuje lepení papíru a kartonu v domácnosti, škole nebo kanceláři na celém světě. S produkcí více než 120 milionů lepicích tyčinek ročně se lepicí tyčinka Pritt stala lídrem na světovém trhu. Kvalita lepicích tyčinek Pritt se neustále zvyšuje – jako jediná je tyčinka Pritt vyrobená z 90 % z přírodních surovin, neobsahuje rozpouštědla a PVC, lze ji vyprat při 20 °C a je vhodná a bezpečná pro děti.

Tangit

Tangit

Produkty Tangit byly zdokonalovány více než 50letým intenzivním výzkumem a zkušenostmi, a tak zajišťují trvalou vynikající kvalitu. Tangit nabízí řešení pro: lepení potrubních systémů, konstrukci průmyslových a chemických potrubí, tlakové a netlakové aplikace, konstrukci zavlažovacích systémů, lepení bazénových potrubí a utěsňování závitů.

Technomelt

Technomelt

Značka Technomelt společnosti Henkel je přední volbou v oblasti tavných lepidel, která jsou vytvořena tak, aby zákazníkům zajistila co nejlepší výsledky během výroby i u hotových produktů. Lepidla Technomelt nabízejí bezkonkurenční provozní náklady i provozní efektivitu a jsou vyhledávána pro svou spolehlivost, kvalitu a prokázané výsledky.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.