I.D.C. Praha

I.D.C. Praha

sušenky a oplatky

Společnost I.D.C. Praha je výhradním dovozcem trvanlivého pečiva, cukrovinek a pochutin u nás v České republice. V cukrovinkách nabízí pestrý sortiment značek Figaro, kde můžeme najít bonbóny, karamely, a čokoládové cukrovinky, dále značku Bimbo a Verbena. V sortimentu trvanlivého pečiva můžeme nalézt pestrý sortiment opatek, sušenek a piškotů značky Sedita a Ego.

O společnosti I.D.C. Praha

I.D.C. Praha dováží od roku 1993 produkty slovenské společnosti Pečivárne Sereď, která stojí za výrobou veškýrch zmíněných značek a produktů již od roku 1953. Společnost I.D.C. Praha je dceřinou společností I.D.C. Holding se sídlem v Bratislavě, která zastřešuje výrobní závody Pečivárne Sereď a Figaro Trnava.

Značky společnosti

Sedita

Sedita

Tradice Sedita sahá až do doku 1953, kdy vznikl v Seredi podnik Slovenské pečivárne. Značka Sedita se ovšem nepyšní pouze opravdu úctyhodnou tradicí, ale i nezměrnou nabídkou oplatek, sušenek, piškotů a dokonce i pochoutek pro diabetiky. Z nezměrné škály jmenujme například oplatky Kávěnky, Horalky, Tatranky a Attack, sušenky Club, Ego či Věnečky a diabetiky vyhledávanou Elu.

Verbena

Verbena

Pod tajemným názvem Verbena se skrývá celá řada tvrdých bylinkových bonbonů, které nejen skvěle chutnají, ale jsou prospěšné pro naše zdraví. Okusit můžete například furé s extraktem z černého rybízu, lipové, zázvorové a bylinkové furé. Všechny bonbony jsou obohaceny o vyhledávaný vitamín C.

Bombi

Bombi

Značka Bombi cílí především na kluky a holky kteří milují ovoce, čokoládu a sladkosti vůbec. Sáhnout můžete po perníku Bombi Magic v kakaové polevě s malinovým želé nebo ovocným džemem či ovocném želé Bombi Bears v základní variantě nebo s kyselým posypem Bombi Sour faces. Bombi Softies jsou ideální volbou, máte-li chuť na něco luxusnějšího.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.