Nová kolekce #COPATUTOJE se značkou Pilsner Urquell je tu! | Magazín AkcniCeny

Intersnack

Intersnack

slané pochutiny

Společnost Intersnack již více jak dvacet let nabízí spokojeným spotřebitelům širokou škálu slaných pochoutek, jako jsou bramborové lupínky a snacky, křupky, slané pečivo a oříšky. Mezi nejznámější značky Intersnack patří Bohemia, Canto, Pom-Bär a Chio. Intersnack spadá pod mateřskou společnost Intersnack Group se sídlem v Düsseldorfu. Drobné pochoutky Intersnack jsou k dostání ve více než sedmdesáti zemích po celém světě.

O společnosti Intersnack

Společnost Intersnack chce svým zákazníkům dodávat pouze to nejkvalitnější, proto klade důraz jak na kvalitu samotné slané pochoutky, tak na líbivost obalu. Při výrobě slaných snacků se Intersnack snaží omezovat využívání nasycených tuků i umělých dochucovadel. V současnosti navíc více než polovina produktů obsahuje pouze přírodní aroma. Vynikající chuť a nejvyšší kvalita, to jsou hlavní cíle společnosti Intersnack.

Značky společnosti

Bohemia

Bohemia

Bramborové chipsy Bohemia se pyšní více jak třicetiletou historií. První chipsy jsme mohli ochutnat již v roce 1982. V současnosti se značka Bohemia pyšní 150 tunami zpracovaných brambor a vyrobením 450 000 ks balení Bohemia Chips denně. Vybírat můžeme z celé škály chipsů, slaného pečiva, specialit a ořechů v podobě produktů Bohemia Chips, Bohemia Vroubkované, Tradiční české brambůrky Bohemia, Bohemia Tyčinky, Bohemia Preclíčky, Bohemia Krekry a Bohemia Maxi Mix.

POM-BÄR

POM-BÄR

Medvídci POM-BÄR jsou určeni především pro děti, a proto jsou připravováni na nejkvalitnějším slunečnicovém oleji, pouze z vybraných brambor a bez přidaných barviv, chuťových aromat a konzervačních látek. Jemná konzistence a příchutě křupavého snacku si neoblíbily pouze děti, ale i dospělí konzumenti. Medvídci POM-BÄR jsou k dostání v téměř třiceti zemí Evropy nejen v originální variantě, ale i v mnoha lokálních příchutích.

Vybrané akční zboží značky POM-BÄR

Canto

Canto

Kvalitní brambory a pšenice, to jsou dvě ze základních surovin, které se využívají při výrobě slaných pochutin české značky Canto. Malí i velcí konzumenti si oblíbili vyváženou kombinaci kvality a ceny, kterou Canto nabízí. Ochutnat můžete několik produktových řad, jako jsou arašídové křupky, Canto Crackery, tyčinky nebo arašídy.

Vybrané akční zboží značky Canto

Chio

Chio

Za vznik chipsů Chio vděčíme rodině von Opel, která této pochoutce nejen vdechla život, ale spojením prvních písmen členů rodiny (Carlo, Heinz a Irmgard von Opel) ji i pojmenovala Chio. Od roku 1962 ušla značka Chio dlouho cestu a v dnešní době jsou slané pochoutky Chio k dostání ve 30 zemích po celém světe. Okusit můžete Tortilla chipsy, lupínky Big Pep, bramborové Party sticks i popcorn.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.