Magazín AkcniCeny | Trápí vás zaschlé kapky ve sprše? Zbavte se jich bez chemie

Jan Becher - Karlovarská Becherovka

Jan Becher - Karlovarská Becherovka

bylinné destiláty | tuzemák, rum | vodka

Historie Becherovky se začala psát již v roce 1794, kdy začal drogista Josef Vitus Becher zkoumat a experimentovat s likéry. Pomyslné žezlo a podnik převzal po otci Johann (Jan) Nepomuk Becher. Úplně první lahev Becherovky jsme si mohli koupit v krámě U tří skřivanů v roce 1807. Typickou láhev pro Becherovku navrhl Karel Laube v roce 1866. Jak oblíbenost nápoje stoupala, bylo nutné sáhnout roku 1922 po ochraně a registrovat Becherovku jako ochrannou známku.

O společnosti Jan Becher - Karlovarská Becherovka

Roku 2007 oslavila Becherovka dvousetleté jubileum. I oblíbená kombinace Becherovky Original a toniku, tzv. Beton oslavil výročí. V roce 2012 jsme mohli tento míchaný nápoj pít neuvěřitelných pětačtyřicet let. V současnosti patří Becherovka k oblíbeným klasikám mezi českými alkoholickými nápoji. Konzumenti Becherovky si pochvalují její vynikající a nezaměnitelnou chuť, tradici a vysokou kvalitu bylinného likéru.

Nakupujte Becherovka akce.

Značky společnosti

Becherovka

Becherovka

Becherovka je 100% přírodním nápojem bez chemických látek, umělých barviv a emulgátorů, který se vyrábí z karlovarské vody, kvalitního lihu, přírodního cukru, a směsi kořen a bylinek, jež si můžeme vychutnávat více jak 200 let. Becherovka Original je k dostání v mnoha baleních od 0,05 l plastových lahví po 3 l giganty. Vyzkoušet můžete i Becherovku Lemond, prémiový likér Cordial a bylinný aperitiv KV14.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.