Joseph Manner

Joseph Manner

sušenky a oplatky

Historie růžových oplatek Manner se začala psát již roku 1890. Nejvyšší kvalita a nenapodobitelná chuť oplatek Manner stojí na tradici, originální rakouské receptuře s více jak stoletou tradicí a výrobě bez ztužených tuků, umělých barviv a konzervantů. Tradičně rodinný podnik pečlivě dbá na všechny aspekty výrobního procesu, který probíhá výhradně v Rakousku.

O společnosti Joseph Manner

Manner dbá nejen na chuť křupavé pochoutky, ale i na obal, který kvality oplatky uchová. Odpověď na to, jak zajistit, aby nejkřupavější oplatky zůstali křupavé i po několika týdnech, byla vzduchotěsnost a snadné otevírání. Aluminiový obal s červeným odtrhovacím proužkem na oplatkách Manner nalezneme od 60. let 20. století.

Značky společnosti

Napoli

Napoli

Manner nezahálí a pod značkou Napoli nabízí kvalitní cukrovinky za příznivé ceny. Sortiment značky Napoli čítá například oblíbené oplatky Milch-Haselnuss Schnitte, svěží citronové oplatky či Dragee Keksi ideální pro rozdělení se s kamarády.

Josef Manner

Josef Manner

Oplatky Manner v průběhu let rozšířily svůj repertoár. Kromě Manner Original Neapolitaner můžeme okusit kvalitní čokoládu Manner bez zbytečných aditiv oceněnou logem „Zdravá potravina“, čokoládu na vaření, zmrzlinové vafle Eiswaffeln, oplatky Cocos, čokoládová srdíčka Schoko Herzi a mnohé další.

Vybrané akční zboží značky Josef Manner

-49%Manner Oplatkové řezy 5 x 25g

Oplatkové řezy plněné lískooříškovým (37%) a mléčným krémem ... více informací

16,90
16,90 Cena

Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.