Kimberly-Clark

Kimberly-Clark

tampony | vložky | papírové kapesníky

Společnost Kimberly-Clark je globálním dodavatelem prostředků zajišťujících hygienu a úklidové práce na pracovištích, umývárnách i toaletách například v kancelářských budovách, ve školách, hotelích, zdravotnických zařízeních, potravinářských provozech, laboratořích, zpracovatelských závodech či výrobních linkách. Cílem Kimberly-Clark jsou bezpečnější, zdravější a produktivnější pracoviště.

O společnosti Kimberly-Clark

Kimberly-Clark přináší nejen více bezpečí, zdraví a produktivity, ale myslí i na životní prostředí, proto klade důraz na inovaci a ekologicky šetrná řešení. K nejznámějším značkám patří Kleenex®, SCOTT®, WYPALL® a KIMTECH®. Kromě toho nabízí společnost Kimberly-Clark i ochranné produkty, jako jsou ochranné oděvy, ochranné rukavice, respirátory a pomůcky pro ochranu zraku a sluchu.

Značky společnosti

Kleenex

Kleenex

Kleenex nabízí zákazníkům ve více jak 150 zemí světa papírové produkty pro péči o tělo té nejvyšší kvality. Značka vznikla již v roce 1924 v USA a od té doby si vybudovala širokou klientelu zákazníků od malých dětí po dospělé uživatele. V nabídce naleznete celou škálu kosmetických kapesníčků či dezinfekčních ubrousků na ruce i povrchy.

Jackson Safety

Jackson Safety

Ochranné pomůcky značky Jackson Safety vám poskytnou potřebnou ochranu ať již při práci doma, na chalupě či v zaměstnání. Chránit se můžete například pomocí obličejového štítu, neoprenových rukavic odolných proti chemikáliím, pěnových a latexových rukavic či respirátorů s ventilem i bez ventilu. Nechybí ani drobní pomocníci, jako jsou zátky do uší a mnoho dalších užitečných pomůcek.

Hostess

Hostess

Papírenské výrobky Hostess jsou u svých spotřebitelů oblíbené především pro svoji vysokou kvalitu, praktičnost a ekonomickou úspornost. Toaletní papír a papírové ručníky značky Hostess naleznete nejen v mnoha podnicích, ale i šetrných domácnostech.

KleenGuard

KleenGuard

Hledáte-li kvalitní pracovní obleky a je vašim prvotním cílem ochrana vašich pracovníků, je značka KleenGuard ideální volbou. Široká škála ochranných sítěk na vlasy, rukavic a kombinéz, návleků na boty i předloktí vám umožní zvolit ten nejpraktičtější ochranný oděv pro vámi požadovanou práci.

Scott

Scott

Papírové ručníky modré i bílé, skládané i v roli, toaletní papír mini, standard, maxi či jumbo, čistící utěrky a potah na lehátka, to vše nám nabízí značka Scott. S hygienickými produkty Scott nebudete muset řešit dilema, zda zvolit kvalitu nebo nízkou cenu, protože Scott nabízí obojí zabalené v úhledném balíčku.

Wypall

Wypall

Utěrky značky Wypall mají jednoduchý cíl, pomoci vám, abyste dotáhli svoji práci do zdárného a čistého konce. Vybírat můžete nejen z široké škály typů, ale i velikostí. K oblíbeným patří například utěrky v roli s centrálním odvinem, čistící utěrky či ploché utěrky z mikrovlákna.

Kotex

Kotex

Kotex je značka, která nabízí širokou škálu unikátních, barevných a odvážných produktů ženské hygieny pro všechny Vaše potřeby – včetně elegantních tamponů, ultra tenkých vložek CleanWear, bezpečných nočních vložek Maxis, Lightdays Liners, Tween Pads a Wipes. Je vlastněna společností Kimberly-Clark Corporation, která je společností pro spotřebitelské produkty a působí ve více než 80 zemích.

Huggies

Huggies

Huggies je vedoucí značka plenek, speciálně navržená na ochranu dětí všech věkových kategorií, abyste si Vy a Vaše dítě mohli každý den užívat společně. Huggies věří v sílu objímání pro všechny děti, proto je každá plenka a ubrousky, kterou vyrábíme, inspirovaná Vašimi ratolestmi. Vyberte si z Huggies plenek v designu pro dívky a chlapce, které obsahují postavy z Cars, Monsters, Toy Story a dalších milovaných dětských filmů.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.