Kofola ČeskoSlovensko

Kofola ČeskoSlovensko

kola | sirupy

První Kofola byla vyrobena v Československu roku 1959 a to jako alternativa k tehdy nedostupné Coca-cole. Kofola obsahuje o trochu více kofeinu než konkurent Coca-cola, na druhou stranu však obsahuje o 30% méně cukru a neobsahuje kyselinu fosforečnou.

O společnosti Kofola ČeskoSlovensko

Kofola se těšila velké oblíbenosti zejména v 60. a 70. letech, kdy představovala jakýsi protipól západní Coca-coly. Naopak po roce 1989, kdy nově otevřených trh ovládly západní nápoje, především tedy Coca-cola a Pepsi, se Kofola pohybovala na svém existenčním minimu. Po roce 2000 však Kofola začala opět nabírat na síle a opět patří mezi velmi oblíbené nápoje. Na Slovensku dokonce předběhla v oblíbenosti Pepsi a zaslouženě ji patří druhá příčka v oblíbenosti nealkoholických nápojů. V nabídce můžeme narazit nejen na klasickou Kofolu Original, ale i Kofolu bez cukru, citrus či višňovou. 

Podívejte se na nabídku akce Kofola.

Značky společnosti

Jupí

Jupí

Široká škála příchutí sirupů Jupí uspokojí malé i velké žíznivce a je ideální volbou nejen pro dětské oslavy, ale i pro přípravu lahodných limonád a míchaných drinků doma i při setkání s přáteli. Ovocné sirupy (pomeranč, ananas, citron, černý rybíz, malina, jahoda…) bez konzervantů jsou k dostání ve skle i plastové láhvi.

Kofola

Kofola

Směs čtrnácti bylin a ovocných šťáv, to je tajemství jedinečné chuti tradičního československého kolového nápoje Kofola. Kromě oblíbené Kofoly Originál si můžeme dopřát i lok Kofoly višňové, citrusové, vanilkové, bylinkové, bez cukru či s Guaranou. Do paměti spotřebitelů se Kofola dostala i díky povedeným reklamní spotům.

Rajec

Rajec

Uprostřed chráněné panenské přírody Rajecké doliny se rodí jedinečná přírodní pramenitá voda Rajec. Přirozený stupeň mineralizace 316 mg / l, vyvážený poměr vápniku a hořčíku a skvělá osvěžující chuť pramenité vody Rajec osloví i ty nejnáročnější a dodá pocit rovnováhy a harmonie. Pramenitá voda Rajec nesycená, jemně sycená a sycená. Kojenecká voda Rajec z panenské přírody Rajecké doliny je určená pro zdravý život vás a vašeho dítěte.

Semtex

Semtex

SEMTEX je první český energetický nápoj, který byl uveden na trh v roce 1995. Obsahuje maximální povolené množství povzbuzujících látek jako je taurin nebo kofein a řadu vitamínů, které vám dodají potřebnou dávku výbušné energie. Základní řada zahrnuje sycenou a nesycenou variantu (ORIGINAL a FORTE). Vedle toho značka pravidelně přichází s originálními limitovanými edicemi. K dostání je ve formátech balení 250 ml a 500 ml.

Vybrané akční zboží značky Semtex

18,90 - 21,90
18,90 - 21,90 Cena
Vinea

Vinea

Na jižním Slovensku se s vášní zrodila odrůda hroznů Tramín červený, která je bohatá na tóny zralých meruněk, medu a koření. Vytvořili jsme z ní limitovanou edici Viney. Obsahuje 10% přírodní hroznové šťávy a neobsahuje žádná umělá barviva ani aromata.

Vybrané akční zboží značky Vinea

Jupík

Jupík

Značka Jupík přináší ovocné nápoje pro děti. Vychutnat si je mohou ve čtyřech různých variantách: Jupík Crazy Aqua, Jupík Funny Fruit, Jupík Sport Aqua a Jupík Lucky Fruit.

Vybrané akční zboží značky Jupík

-17%Jupík 500ml, vybrané druhy

Pasterovaný nesycený nealkoholický nápoj z pramenité vody s ... více informací

13,90 - 14,90
13,90 - 14,90 Cena
Top Topic

Top Topic

Top Topic je od roku 1987 oblíbená značka, která vyrábí osvěžující limonády bez umělých barviv a sladidel v několika ovocných příchutích: TOP TOPIC HROZEN - jemně perlivá hroznová limonáda, TOP TOPIC POMERANČ - jemně perlivá pomerančová limonáda, TOP TOPIC MALINA - jemně perlivá malinová limonáda, TOP TOPIC CITRÓN- jemně perlivá citrónová limonáda.

Vybrané akční zboží značky Top Topic

Evian

Evian

Exkluzivní minerální voda Evian má více než dvousetletou historii. Pochází z francouzských Alp poblíž města Évian-les-Bains, které leží na jižním břehu Ženevského jezera. Kapky deště a sněhové vločky zde prosakují ledovcem do kilometrové hloubky. V průběhu přirozené filtrace, která trvá 15 let, získává Evian svou nezaměnitelnou minerální rovnováhu. Alpská čistota a perfektně vyvážená mineralizace dávají minerální vodě Evian jedinečnou chuť. Je také doporučována šéfkuchaři a sommeliéry po celém světě. Čistý a elegantní design šitý na míru prémiovému segmentu.

Bílinská kyselka

Bílinská kyselka

Bílinská kyselka je vynikající reprezentant královské kategorie lázeňských pramenů, ryze alkalických kyselek. Již více než tři staletí je lázeňskou pitnou kúrou nejstarších evropských lázní Teplice. Odtud se její sláva rozšířila do klasického evropském lázeňství, kde se užívá při obtížích se zažíváním, s překyselením žaludku, pálení žáhy, při kaméncích, při chorobách látkové výměny, dně a revmatismu. Získala světová ocenění jako nápoj při diabetes melitus a stala se předmětem mnoha vědeckých prací. Užívá se též k inhalacím. Díky své vytříbené chuti a přirozené perlivosti se usídlila na stolech evropské gastronomie. Špičkové parametry umožnují stáčení bez úprav v ryze přírodní podobě.

Vybrané akční zboží značky Bílinská kyselka

Bílinská Kyselka 1000ml

Přírodní, velmi silně mineralizovaná uhličitá minerální voda... více informací

17,90 - 19,90
17,90 - 19,90 Cena
Vincentka

Vincentka

Tradiční minerální voda z přírodního léčivého zdroje Vincentka vyvěrá ve zřídelní struktuře lázní Luhačovice, na severozápadním podhůří Bílých Karpat. 
Vincentka je ojedinělá přírodní minerální voda z přírodního léčivého zdroje, velmi silně mineralizovaná, hydrogenuhličitano-chlorido-sodného typu, se zvýšeným obsahem fluoridů a kyseliny borité.

Vybrané akční zboží značky Vincentka

-21%Vincentka Luhačovice 0,70l

Přírodní, velmi silně mineralizovaná, jodová, uhličitá miner... více informací

26,90
26,90 Cena

Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.