Magazín AkcniCeny | Trápí vás zaschlé kapky ve sprše? Zbavte se jich bez chemie

Linteo

Linteo

dětské ubrousky | kuchyňské utěrky | papírové kapesníky | toaletní papír

Registrace značky Linteo proběhla roku 1998. Nejprve se Linteo zaměřilo na výrobky z papírového hygienického programu, jako je toaletní papír, kapesníčky a kuchyňské utěrky. Postupem času se sortiment začal rozrůstat o další produkty a řady. V současnosti můžeme vybírat z více jak 100 druhů hygienických papírenských výrobků.

O společnosti Linteo

Výrobky značky Linteo jsou přehledně řazeny do několika řad, kdy každá z nich plní individuální poslání dle přání a služeb spokojených zákazníků. V současnosti tak můžeme vybírat z produktů LINTEO, LINTEO Satin, LINTEO Elite, LINTEO Kids a LINTEO Baby. Díky neustálé inovaci a hledání těch nejlepších řešení přináší značka Linteo svým zákazníkům to nejlepší a umožňuje jim žít spokojenější a kvalitnější život.

Značky společnosti

Linteo

Linteo

Řada LINTEO nabízí kvalitní výrobky pro hygienické a kosmetické účely za příznivou cenu a jsou určeny pro nenáročného spotřebitele. I přes nízkou cenu splňují tyto produkty veškeré legislativní nároky, podléhají přísným testům a jsou vhodné pro děti i dospělé.

Vybrané akční zboží značky Linteo

Linteo Satin

Linteo Satin

LINTEO Satin jsou určeny pro hygienické a kosmetické účely, ale jsou vhodné i pro účely lékáren nebo zdravotnických zařízení. Produkty LINTEO Satin jsou kvalitní, jemné a vynikají svou pevností. Vybírat můžete z široké palety ubrousků, kapesníčků, toaletního papíru, vlhčených ubrousků, vatových výrobků, svíček, papírových ručníků…

Linteo Elite

Linteo Elite

Prémiová kvalita, to jsou výrobky LINTEO Elite, které jsou vhodné nejen pro kosmetické i hygienické účely, ale i pro využití v lékárnách a zdravotnických zařízeních. Pevnost, účinnost a šetrnost ocení dospělí i malí zákazníci, kteří si potrpí na luxus a speciální péči.

Linteo Kids

Linteo Kids

LINTEO Kids je prémiovou řadou zaměřenou na předškoláky a jejich starostlivé rodiče. Zdraví neškodné a dermatologicky testované výrobky zaujmou nejen kvalitou a velice příjemnou cenou, ale především hravostí, díky které budou děti vnímat hygienu jako zábavnou hru a vypěstují si k ní kladný vztah.

Linteo Baby

Linteo Baby

Jak již název řady napovídá, LINTEO Baby se zaměřuje na maminky a jejich děti. Protože děti mají jemnou a citlivou pokožku, jsou všechny produkty LINTEO Baby prověřovány a schvalovány státním zdravotním ústavem. Například vlhčený program Linteo Baby, kde má každý výrobek speciální zdravotní funkci, vykouzlí spokojený úsměv na tváři maminek i šťastných miminek.

Vybrané akční zboží značky Linteo Baby

24,90 - 29,90
24,90 - 29,90 Cena
-54%Linteo Baby Vlhčené ubrousky 72 ks

Vlhčené dětské ubrousky pro zjemnění pokožky

19,90
19,90 Cena
Linteo Premium

Linteo Premium

Všechny produkty značky Linteo Premium jsou určeny pro kosmetické a samozřejmě i hygienické účely. A díky kvalitě výrobků Linteo Premium je možné využití dokonce i v lékárnách nebo zdravotnických zařízeních.

Linteo Classic

Linteo Classic

S produktovou řadou Linteo Classic vám přinášíme širokou nabídku přirozeně kvalitních výrobků za přijatelnou cenu. Všechny produkty řady Linteo Classic jsou zaměřeny na nenáročného spotřebitele a jsou určeny pro hygienické a kosmetické účel.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.