Mars International

Mars International

Mars International

krmivo pro kočky | krmivo pro psy | rýže

Základní kámen společnosti Mars International byl položen roku 1911 ve městě Tacoma ve státě Washington. Tehdy ve své kuchyni Frank C. Mars vytvořil první ikonickou cukrovinku Mars. Jako další se na trhu objevila tyčinka MILKY WAY®. Od té doby ušla firma dlouhou cestu a dnes patří Mars International nejen mezi přední výrobce celosvětově oblíbených cukrovinek.


O společnosti Mars International

Současným sídlem společnosti Mars International je město McLean ve státě Virginie. Kromě výroby čokolád se firma zaměřuje i na péči o domácí mazlíčky, potraviny, výrobky Wrigley, nápoje a další. Kvalita, zodpovědnost, vzájemnost, efektivita a svoboda, to je pět principů, které tvoří základ společnosti Mars International, jejíž čisté tržby přesahující 33 miliard dolarů.


Značky společnosti Mars International

 • Whiskas

  Whiskas

  Více než čtyřicet let si mohou kočky pochutnávat na kvalitních výrobcích značky Whiskas. Výborná chuť, správná konzistence, vitamíny, antioxidanty a celá řada výživných látek, to vše obsahuje kvalitní krmivo Whiskas vhodné pro koťata i dospělé kočky. K dostání je široká nabídka kapsiček, suchých granulí, konzerv a pamlsků.

  Vybrané akční zboží značky Whiskas

  Whiskas kapsičky pro kočky, různé druhy (4x100g)

  Whiskas kapsičky pro kočky, různé druhy (4x100g)

  Cena 39,90

  Na prodejně Teta drogerie

  Platnost 20.9. - 29.9.2018

  -27%
  Whiskas kapsičky pro kočky, různé druhy (4x100g)

  Whiskas kapsičky pro kočky, různé druhy (4x100g)

  Cena 34,90

  Na prodejně Ratio

  Platnost 1.9. - 30.9.2018

 • Mars

  Mars

  Tyčinka MARS®, jenž stála u zrodu společnosti Mars International v roce 1911, v současnosti patří mezi nejoblíbenější pamlsky svého druhu a je k dostání na celém světě. Bezpočet konzumentů si získala unikátním spojením čokolády, nugátu a karamelu.

 • Snickers

  Snickers

  „Nepřestávej, jdi do Snickers!,“ nejen toto heslo, ale i samotná tyčinka se vryla do paměti mnoha spokojeným zákazníkům. Tyčinka plná oříšků, karamelu a nugátu je zalitá kvalitní mléčnou čokoládou a uspokojí tak celou škálu chutí. Kromě SNICKERS® ORIGINAL, je k dostání dvojitá tyčinka SNICKERS® SUPER, SNICKERS® MINIS a SNICKERS® 4-PACK.

  Vybrané akční zboží značky Snickers

  Snickers

  Snickers

  Cena 9,90

  Na prodejně Albertinfo

  Platnost 19.9. - 25.9.2018

  -29%
 • Twix

  Twix

  Roztrhnete-li obal tyčinky TWIX®, budete moci okusit křupavou sušenku, jemný karamel, krémovou čokoládu, a to vše hned dvakrát. Tato lahodná sušenka je ideální pro chvíle oddechu i pro rozdělení se s kamarády. K dostání je TWIX® 50g, TWIX® XTRA a TWIX® 4pack.

 • Orbit

  Orbit

  Miliony lidí po celém světě ví, že pokud chtějí mít po každém jídle svěží pocit v ústech, jako by si právě vyčistily zuby, musí sáhnout po jemných a osvěžujících žvýkačkách ORBIT® bez cukru. Kromě ORBIT® Peppermint, Sweet Mint a Spearmint můžete zkusit například i příchuť jahody, melounu či jablka. K dostání je i speciální řada žvýkaček pro děti a Professional. Pokud chcete mít ORBIT® vždy dostatek, vybírat můžete z celé škály velkých balení.

  Vybrané akční zboží značky Orbit

  Orbit žvýkačky bez cukru 46 ks sáček, různé druhy

  Orbit žvýkačky bez cukru 46 ks sáček, různé druhy

  Cena 34,90

  Na prodejně Globusinfo

  Platnost 20.9. - 25.9.2018

  -22%
  Orbit žvýkačky bez cukru 46 ks sáček, různé druhy

  Orbit žvýkačky bez cukru 46 ks sáček, různé druhy

  Cena 39,90

  Na prodejně Penny Market

  Platnost 20.9. - 23.9.2018

  Orbit žvýkačky bez cukru 46 ks sáček, různé druhy

  Orbit žvýkačky bez cukru 46 ks sáček, různé druhy

  Cena 22,90

  Na prodejně Ratio

  Platnost 1.9. - 30.9.2018

 • Skittles

  Skittles

  Balíček plný malých pestrobarevných bonbónů SKITTLES® je k dostání již několik desetiletí. Unikátní žvýkací bonbony v barvě duhy s křupavou krustou Skittles Fruits s ovocnou příchutí, Skittles Wild Berry s příchutí lesního ovoce a Skittles Crazy Sours kyselejší s ovocnou příchutí se balí do 38g, 125g, 174g a 198g sáčků.

 • Pedigree

  Pedigree

  V roce 1968 společnost Mars International založila středisko WALTHAM®, výzkumné veterinární centrum pro výživu malých zvířat. Historie značky Pedigree® ovšem sahá až do roku 1960, kdy byla na trh uvedena konzerva s mokrým krmivem Chum. U nás jsou produkty Pedigree® k dostání od roku 1991 a vybírat můžeme z celé škály granulí, konzerv a pochoutek vhodných pro psy všech velikostí i plemen.

 • Sheba

  Sheba

  Kočky jsou velké gurmánky a nespokojí se jen tak s něčím obyčejným. Pod značkou SHEBA® se skrývá bohatá nabídka pochoutek, jež jsou vyráběny podle vyvážených receptů a pouze z lahodných a kvalitních surovin. Pokud si chcete podmanit smysly vaší kočky a chcete slyšet její spokojené předení, sáhněte po některém z produktů SHEBA®.

  Vybrané akční zboží značky Sheba

  Sheba krmivo pro dospělé kočky 4x85g, vybrané druhy

  Sheba krmivo pro dospělé kočky 4x85g, vybrané druhy

  Cena 49,90

  Na prodejně Teta drogerie

  Platnost 20.9. - 29.9.2018

  -33%
 • Dreamies

  Dreamies

  DREAMIES™, to je lahodná a jemná náplň v křupavé kůrčičce. Toto snové spojení si zamiluje každá kočka, jež se do úžasného pamlsku zakousne. Polštářky DREAMIES™ nejen úžasně chutnají, ale zároveň podpoří výživu srsti a kůže vašeho mazlíčka. Vybírat můžete z celé řadu příchutí, jako je například sýrová, hovězí, kuřecí, s lososem či tuňákem.

 • Kitekat

  Kitekat

  Každý starostlivý páníček touží po tom, aby byl jeho malý svěřenec co nejspokojenější. Krmivo pro kočky KITEKAT® je nejen plné nezbytných živin a vitamínů, které pomáhají kočkám být fit, ale navíc i úžasně chutná. Spokojení tak budete vy i vaše kočka. K dostání jsou konzervy, kapsičky i granule v mnoha oblíbených příchutích.

 • Chappi

  Chappi

  Granule a konzervy CHAPPI® podporují přirozenou vitalitu vašeho pejska, který se bude moci pyšnit lesklou srstí, silnými kostmi a zdravými zuby. Kompletní vydatné a chutné krmivo uspokojí malé i velké pejsky. Sáhnout můžete například po masitých a křupavých granulích, polovlhkých granulích, zeleninových granulích a celé řadě konzerv CHAPPI® například s hovězím masem a morkovou kostí ve šťávě, s drůbežím masem a játry ve šťávě či s hovězím, drůbežím masem a mrkví ve šťávě.

 • Uncle Bens

  Uncle Bens

  Světoznámá značka Uncle Ben`s® se na českém trhu poprvé objevila v roce 1992. Základem všeho je kvalitní rýže, která je díky procesu parbolizace plná vitamínů, minerálních látek a nikdy se nelepí. Aby byl chutný pokrm dotažený k dokonalosti, vybírat můžete i z široké nabídky omáček Uncle Ben`s®, jež jsou vyrobeny z kvalitních a čerstvých surovin bez použití chemických barviv a konzervačních látek. Chutné a vyvážené jídlo s produkty značky Uncle Ben`s® si můžete připravit jednoduše a během okamžiku.

  Vybrané akční zboží značky Uncle Bens

  Uncle Ben's Special rýže 250g, vybrané druhy

  Uncle Ben's Special rýže 250g, vybrané druhy

  Cena 44,90

  Na prodejně Ratio

  Platnost 1.9. - 30.9.2018

 • Dolmio

  Dolmio

  Chutné italské jídlo v pohodlí vašeho domova? S omáčkami značky DOLMIO® si ho můžete připravit rychle a snadno. Omáčky DOLMIO® jsou inspirované prvotřídní italskou kuchyní a jsou vyrobeny ze 100 % přírodních ingrediencí, bez konzervantů a umělých barviv. Ochutnáte nejdříve Dolmio Bolognese nebo Dolmio Lasagne?

 • Royal Canin

  Royal Canin

  Historie značky ROYAL CANIN® sahá až do 60. let minulého století, kdy byla založena veterinárním lékařem Jeanem Catharym. Díky bedlivému pozorování a vědě se pod značkou ROYAL CANIN® skrývá zdravá výživa postavená na perfektní znalosti zvířete. Kočkám, koťatům, psům i štěňátkům se tak dostane pouze toho nejlepšího.Reklama