Mlékárna Hlinsko

Mlékárna Hlinsko

mléko a mléčné nápoje

Přestože byla Mlékárna Hlinsko založena již v roce 1939, výroba byla spuštěna až o čtyři roky později, tedy v roce 1943. Firma nejdříve zpracovávala syrové mléko do výrobků sušené mléko, kondenzované mléko, máslo a sušené podmáslí. Až v 70 letech se produkce Mlékárny Hlinsko rozrostla o trvanlivé mléko a smetany, zmrzliny a ledové tříště.

O společnosti Mlékárna Hlinsko

Mlékárna Hlinsko se může pochlubit nejen bohatými zkušenostmi a dlouholetou tradicí, ale i faktem, že v současnosti vyváží své výrobky do více jak 25 zemí po celém světě. Mezi priority Mlékárny Hlinsko patří vysoká jakost produktů. Právě proto je při výrobě využíváno pouze kvalitních vstupních surovin výhradně z českých chovů a nejmodernějších technologií.

Značky společnosti

Kravík

Kravík

Kravíkovy dobroty jsou řadou mléčných výrobků obohacených o bílkoviny, vápník a vitamíny D, A, E, K určených především pro všechny děti. V nabídce naleznete polotučné ochucené mléko s vanilkovou, karamelovou, banánovou, jahodovou a kakaovou příchutí a zahuštěné slazené mléko Kravík nugát.

Tatra

Tatra

Se značkou Tatra se můžeme potkávat již od roku 1964. Vedle oblíbených a klasických mléčných výrobků Tatra (mléko, máslo, kondenzované mléko, ledové tříště, tvaroh, smetany…), se můžeme setkat i s Tatra Zmrzka a Tatra Professional (určeno profesionálním kuchařům v rámci gastro segmentu).


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.