{[{[ZVR34ZVR]}]}

Mlékárna Hlinsko

Mlékárna Hlinsko

Mlékárna Hlinsko

Přestože byla Mlékárna Hlinsko založena již v roce 1939, výroba byla spuštěna až o čtyři roky později, tedy v roce 1943. Firma nejdříve zpracovávala syrové mléko do výrobků sušené mléko, kondenzované mléko, máslo a sušené podmáslí. Až v 70 letech se produkce Mlékárny Hlinsko rozrostla o trvanlivé mléko a smetany, zmrzliny a ledové tříště.


O společnosti Mlékárna Hlinsko

Mlékárna Hlinsko se může pochlubit nejen bohatými zkušenostmi a dlouholetou tradicí, ale i faktem, že v současnosti vyváží své výrobky do více jak 25 zemí po celém světě. Mezi priority Mlékárny Hlinsko patří vysoká jakost produktů. Právě proto je při výrobě využíváno pouze kvalitních vstupních surovin výhradně z českých chovů a nejmodernějších technologií.


Značky společnosti Mlékárna Hlinsko

 • Kravík

  Kravík

  Kravíkovy dobroty jsou řadou mléčných výrobků obohacených o bílkoviny, vápník a vitamíny D, A, E, K určených především pro všechny děti. V nabídce naleznete polotučné ochucené mléko s vanilkovou, karamelovou, banánovou, jahodovou a kakaovou příchutí a zahuštěné slazené mléko Kravík nugát.

  Vybrané akční zboží značky Kravík

  mléko Kravík 1,5 %

  mléko Kravík 1,5 %

  Cena 10,50

  Na prodejně Ratio

  Platnost 1.6. - 30.6.2019

 • Tatra

  Tatra

  Se značkou Tatra se můžeme potkávat již od roku 1964. Vedle oblíbených a klasických mléčných výrobků Tatra (mléko, máslo, kondenzované mléko, ledové tříště, tvaroh, smetany…), se můžeme setkat i s Tatra Zmrzka a Tatra Professional (určeno profesionálním kuchařům v rámci gastro segmentu).

  Vybrané akční zboží značky Tatra

  Tatra smetana na šlehání 31%

  Tatra smetana na šlehání 31%

  Cena 75,90

  Na prodejně Ratio

  Platnost 1.6. - 30.6.2019

  Tatra tvaroh ve vaničce, vybrané druhy

  Tatra tvaroh ve vaničce, vybrané druhy

  Cena 12,90

  Na prodejně Ratio

  Platnost 1.6. - 30.6.2019Reklama
{[{[ZVR81ZVR]}]}
     
{[{[ZVR82ZVR]}]}