{[{[ZVR34ZVR]}]}

Mlékárna Kunín

Mlékárna Kunín

Mlékárna Kunín

jogurt | mléčné dezerty

Historie Mlékárny Kunín se začala psát již roku 1945. Po malých krůčkách se společnost rozrůstala a rozšiřovala produkovaný sortiment do dnešní podoby, kdy patří mezi velmi oblíbené značky u nás i na Slovensku. Výrobky Mlékárny Kunín jsou ovšem k dostání i v dalších zemích, jako je Německo, Rakousko, Maďarsko, Polsko, Itálie, Slovinsko, Rumunsko, Litva, Lotyšsko, Estonsko, Finsko a Švédsko.


O společnosti Mlékárna Kunín

U nás i ve světě jsou produkty Mlékárny Kunín vyhledávány pro jejich vysokou kvalitu. Firma klade velký důraz na přání zákazníků, na využívání moderních technologií a inovativních přístupů a zejména na využívání pouze nejkvalitnějších surovin. Mlékárna Kunín se může pochlubit mnoha úspěchy, mezi které patří i získání certifikátu International Food Standard.


Značky společnosti Mlékárna Kunín

 • Beskydský jogurt

  Beskydský jogurt

  Beskydský lehký míchaný jogurt zaujme svojí jemnou a plnou chutí. Dostupný je nejen v základní bílé variantě, ale i ve třech ovocných příchutích (jahoda, broskev, borůvka). Produkt neobsahuje lepek, tudíž je vhodný i pro celiaky.

 • Jogurt na pití

  Jogurt na pití

  Rychlá jogurtová svačinka, to je Jogurt na pití. Svěží drink nejen báječně chutná, ale dodá vašemu tělu i důležité látky, jako vápník, bílkoviny či zdraví prospěšné jogurtové kultury Streptococcus Thermophilus a Lactobacillus Bulgaricus. Porci zdraví si můžete dopřát v příchutích bílý, jahodový, vanilkový a hruškový.

 • Kunínek

  Kunínek

  Kunínek je smetanová svačinka plná mléka a smetany určená především pro všechny neposedné kluky a holky. V nabídce Mlékárny Kunín naleznete jemný našlehaný smetanový krém snoubící v sobě úžasnou chuť smetany a tvarohu v kakaové či vanilkové variantě. K dostání je i Kunínek DUO jahoda-vanilka a čokoláda-lískový oříšek.

 • Mlékárna Kunín

  Mlékárna Kunín

  Široká nabídka lahodných a hlavně poctivých produktů Mlékárny Kunín uspokojí děti, dospělé, dietáře, mlsouny i celiaky. Pochutnat si můžeme na celé paletě smetanových výrobků (smetana ke šlehání, zakysaná smetana…), mlék, fermentovaných nápojů (acidofilní mléko, kefírové mléko, kyška, podmáslí), másel, jogurtů a dezertů (mléčná rýže, mléčná krupice, Termix, Poháry…). Nechybí ani speciální řada pro děti, Kunínek.

  Vybrané akční zboží značky Mlékárna Kunín

  Kunín Čerstvé mléko polotučné

  Kunín Čerstvé mléko polotučné

  Cena 16,90

  Na prodejně Tescoinfo

  Platnost 17.7. - 23.7.2019

  -39%
  Kunín Smetana na vaření 12 %

  Kunín Smetana na vaření 12 %

  Cena 13,90

  Na prodejně Tescoinfo

  Platnost 2.7. - 28.7.2019

  -39%
  Kunín mléčná krupice, ochucená 150g

  Kunín mléčná krupice, ochucená 150g

  Cena 10,90

  Na prodejně Penny Market

  Platnost 11.7. - 24.7.2019

  -36%
  Kunín Mléčná rýže 175g, vybrané druhy

  Kunín Mléčná rýže 175g, vybrané druhy

  Cena 10,90

  Na prodejně Penny Market

  Platnost 11.7. - 24.7.2019

  -36%
  Kunín Selské mléko čerstvé

  Kunín Selské mléko čerstvé

  Cena 22,90

  Na prodejně Albertinfo

  Platnost 17.7. - 23.7.2019

  -34%
 • Pohár

  Pohár

  Poháry Mlékárny Kunín nabízí tzv. tři v jednom. V jednom kelímku Poháru se totiž skrývají tři chutě. Nejdříve na vás čeká ovocné želé, poté vrstva smetany a na závěr čokoláda, jahoda či zelené jablíčko. Je pouze na vás, zda se budete Pohárem prokousávat postupně či všechny vrstvy promícháte v jeden lahodný mix.

 • Selský jogurt

  Selský jogurt

  Pro Selský jogurt je typická jeho lehce nakyslá chuť, vůně a specifická lámavost textury bílé složky. Tradice zrající v kelímku, to je výstižný popis Selského jogurtu Mlékárny Kunín a vychutnat si ho můžete nejen bílý, ale i podložený lesní jahodou, vlašským ořechem, čokoládou a lesním ovocem.

 • Smetanový jogurt

  Smetanový jogurt

  Dostali jste chuť na trochu hříšnější pochoutku? Vyzkoušejte Smetanový jogurt s poctivou porcí jemné desetiprocentní kunínské smetany. Vedle hustého bílého jogurtu naleznete jak oblíbené ovocné příchutě, jako je jahoda, borůvka, meruňka a malina, tak i exotičtější vanilku či čokobanánek.

  Vybrané akční zboží značky Smetanový jogurt

  Kunín jogurt s kousky ovoce 150g, vybrané druhy

  Kunín jogurt s kousky ovoce 150g, vybrané druhy

  Cena 8,50

  Na prodejně Ratio

  Platnost 1.7. - 31.7.2019

 • Termix

  Termix

  Mezi opravdové stálice patří Termix, mléčný dezert snoubící v sobě chuť tvarohu a poctivé smetany. Vedle oblíbených, lety prověřených stálic naleznete i svěží novinky. Patří mezi vaše nejoblíbenější vanilka, kakao, pistácie, káva, máslové sušenky nebo banán? Navíc potěší i fakt, že Termix byl opatřen novým, praktičtějším obalem pro snadnější otevření.

  Vybrané akční zboží značky Termix

  Kunín Termix smetanový a tvarohový, ochucený

  Kunín Termix smetanový a tvarohový, ochucený

  Cena 6,90

  Na prodejně Ratio

  Platnost 1.7. - 31.7.2019Reklama
{[{[ZVR81ZVR]}]}
     
{[{[ZVR82ZVR]}]}