Magazín AkcniCeny | Trápí vás zaschlé kapky ve sprše? Zbavte se jich bez chemie

Mlékárna Opočno

Mlékárna Opočno

jogurt

Jak již samotné logo napovídá, historie Mlékárny Opočno se datuje již od rou 1936. Tajemství vynikající chuti jednotlivých produktů tkví ve zpracování nejkvalitnějšího mléka z podhůří Orlických hor. Majitelem Mlékárny Opočno je společnost BOHEMILK, jež patří do skupiny InterLacto Group.

O společnosti Mlékárna Opočno

Čerstvá i trvanlivá mléka, trvanlivé smetany, velkoobjemová balení jogurtů a zakysané smetany, máslo a směsné máslo, to vše jsou nosné produkty Mlékárny Opočno. Kromě tohoto výčtu v sortimentu naleznete i sušená mléka určená pro průmyslové zpracování. Mlékárna Opočno je i držitelem několika certifikátů, jako je certifikát kvality či certifikát systému HACCP.

Značky společnosti

Bohemilk

Bohemilk

Mlékárny Opočno přináší všem spokojeným zákazníkům celou škálu mléčných výrobků, jako je například máslo, smetana, jogurt, zakysaná smetana, zmrzlina a mnoho dalšího. Aby byly jednotlivé produkty co nejchutnější, je velký důraz kladen na bezchybnost výrobního procesu.

Vybrané akční zboží značky Bohemilk

Condé

Condé

Pod značkou Condé se skrývá obrovská nabídka mléčných, smetanových i kakaových kondenzovaných mlék vhodných do kávy, využitelných i při přípravě krémů a dalších specialit. Zvolit můžete téměř 400g balení či okusit praktickou tubu se znovu uzavíratelným uzávěrem.

Vybrané akční zboží značky Condé

Opočenský jogurt ve skle

Opočenský jogurt ve skle

Opočenský jogurt ve skle je velmi kvalitní jogurt vyrobený tradiční technologií zrání přímo v obale z mléka z podhůří Orlických hor.

Vybrané akční zboží značky Opočenský jogurt ve skle


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.