Moravia Lacto

Moravia Lacto

Firma Moravia Lacto a. s. patří mezi šest největších zpracovatelů mléka u nás. Ročně tato mlékárna vykazuje 100 mil. litrů vykoupeného kravského mléka. Na náš stůl dodává Moravia základní čerstvé mléčné výrobky, polotvrdé a tvrdé sýry. Export se zaměřuje na sušené mléko, máslo, polotvrdé a tvrdé sýry a zahuštěnou syrovátku.

O společnosti Moravia Lacto

Společnost Moravia Lacto a. s. je na českém trhu známá především jako dodavatel základních čerstvých mléčných výrobků, jako jsou tvarohy, sýry, smetany, másla atd. Pečlivost, kvalita a profesionální přístup oceňují nejen velkoobchodníci, ale i spokojení zákazníci.

Značky společnosti

Moravia

Moravia

V široké nabídce Společnost Moravia Lacto a. s. naleznete vše od mléka a tvarohu, až po lahodné zakysané výrobky a sýry. Okusit tak můžeme například celou škálu podmáslí a kefírových mlék, sýrů klasických i například s česnekem, pepřem a chilli…, bylinkových, pikantních a tradičních másel a mnoho dalšího. V nabídce nechybí ani velká balení ideální pro velkoodběratele.

Vybrané akční zboží značky Moravia

19,90
19,90 Cena
79,90
79,90 Cena

Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.