Olma

Olma

jogurt | mléko a mléčné nápoje | ostatní sýry | margaríny

Základní kámen mlékárny OLMA byl položen 21. dubna 1967, v tu chvíli začala firma OLMA budovat své dobré jméno a v současnosti patří na poli zpracování syrového kravského mléka a výroby mléčných výrobků mezi ty nejlepší.

O společnosti Olma

Mlékárna OLMA se nejdříve specializovala na sušení mléčných krmných směsí pro telata u nás. Plný provoz byl zahájen toku 1970 a již v té obě se mohla společnost pochlubit prvotřídními technologií ze zahraničí. OLMA se zaměřuje na kysané mléčné výrobky, jogurty, čerstvá mléka, smetany, deserty, tvaroh, máslo, melange a rostlinné tuky, pomazánkové máslo a sušená mléka. Firma OLMA se pyšní celou řadou ocenění, z těch posledních jmenujme například Česká chuťovka 2013 v kategorii mléčné výrobky.

Značky společnosti

Florian

Florian

Pod značkou Florian naleznete širokou škálu jogurtů a mléčných drinků. Florian smetanový, středně tučný, Active ochucený a Active bílý s müsli uspokojí malé, velké, dietáře i mlsouny. V ochucených variacích na vás čeká malina, jahoda, vanilka, meruňka, višeň, stracciatella, vaječný likér a mnoho dalších. Jako rychlá svačinka je ideální Florian drink ochucený (višeň, borůvka, broskev…), Florian Active drink bílý i ochucený či Florian jogurtový drink.

Klasik

Klasik

Mezi oblíbené stálice, které v naší kuchyni naleznou nejedno využití, bezesporu patří bílý jogurt Klasik s nízkým obsahem tuku a čistou jogurtovou chutí. Olma Klasik neobsahuje lepek, plně odpovídá požadavkům racionální výživy a má příznivé výživové hodnoty.

Vybrané akční zboží značky Klasik

Olma

Olma

OLMA, to je celá řada prvotřídních mléčných výrobků, jako je Tradiční pomazánkové, celá paleta jogurtů, smetan, drinků, dezertů, tuků, sýrů a tvarohů. V nabídce naleznete i výrobky bio kvality, výhodná balení či produkty zaměřené na malé mlsouny.

Vybrané akční zboží značky Olma

18,90 - 23,90
18,90 - 23,90 Cena
6,89 - 9,90
6,89 - 9,90 Cena
-20%Olma Dobré Mléko Čerstvé polotučné 1,5% 1l

Čerstvé mléko polotučné, ošetřeno vysokou pasterizací, homogenizováno

15,99 - 19,90
15,99 - 19,90 Cena
Olmíci

Olmíci

Široká škála pochoutek pro děti, to jsou Olmíci. Chuť a líbivé balení ocení nejen kluci a holky, ale i rodiče, kteří budou mít radost, že jejich zlatíčka s chutí baští mléčné výrobky. Na prodejních pultech jsou k dostání vanilkové a jahodovo-malinové drinky, smetanové přesnídávky Maty, jogurtoví Olmíci s hravými cereálními kuličkami, piškoty či hračkou, šlehané tvarohové dezerty Olmáček atd.

Vybrané akční zboží značky Olmíci

Pierot

Pierot

Hledáte-li luxusní mléčnou pochoutku, sáhněte po jogurtu Pierot, který je k dostání nejen v základní variantě, ale i jako Exklusive. V prvním případě na vás čeká lahodné ovocné lůžko (černá třešeň, kokos-ananas, jahoda, lesní směs, kokos-pomeranč, čokoláda-ořech) s vrstvou krémového smetanového jogurtu. Exklusive je balen do kelímku s oddělenými komorami, tudíž je pouze na vás, jak si jogurt s ochucenou složkou (jahoda-rebarbora, třešeň-griotka, kakaová sušenka) namixujete.

Vybrané akční zboží značky Pierot

Zlatá Hana

Zlatá Hana

Rostlinný roztíratelný tuk oceníte jak při přípravě snídaní, chlebíčků, jednohubek, tak i celé škály dalších výborných pokrmů. Zlatou Haná si můžete dopřát v základní 250g variantě, která je vhodná pro teplou i studenou kuchyni či ve 300g vaničce s máslovou příchutí nebo s podtitulem k namazání.

Vybrané akční zboží značky Zlatá Hana


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.