Magazín AkcniCeny | Víte, co udělá kostka ledu v květináči s orchidejemi?

Polabské mlékárny

Polabské mlékárny

jogurt | mléčné dezerty | ostatní sýry | tvarohy

Výrobky značky Milko jsou vyráběny společností Polabské Mlékarny se sídlem v Poděbradech. Milko je mlékarna zaměřená na výrobu tvarohů a tvarohových specialit.

O společnosti Polabské mlékárny

Výrobky jsou zpracovány z čersvého mléka, které je dodáváno našimi farmáři a následně zpracováno na základní výrobem jímž je tvaroh. Mezi základní výrobky značky milko patří  tvaroh, zakysaná smetana a smetana ke šlehání.

Značky společnosti

Milko

Milko

Mezi oblíbené výrobky značky Milko patří tvarohové dezerty jako Termix či Tvaroháček nebo ovocné tvarohové dezerty Ovofit. Kromě těchto oblíbených dezertů můžete v nabídce značky Milko nalézt řadu Bio potravin a další zdravou výživu skvělé chuti!


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.