Ušetřete při Nákupech OnaDnes s aplikací Portmonka a vyhrajte ceny v hodnotě 110 tisíc korun.

Racio

Racio

Historie společnosti RACIO sahá do devadesátých let minulého století, kdy bylo roku 1990 založeno v Břeclavi družstvo RACIO. Od té doby na sobě firma vytrvale pracovala a v současnosti patří mezi největší výrobce pufovaných výrobků v Evropě. RACIO nejen vyrábí vlastní cereální slané a sladké produkty, ale distribuuje na český a slovenský trh například tradiční knäckebroty skandinávského i německého typu, holandské toasty a další trvanlivé cereálie.

O společnosti Racio

Víte co to znamená „pufovaný“ výrobek? Slovo pochází z anglického puffed - odulý, opuchlý. Rýžové a pšeničné chlebíčky se vlastně skládají z nabobtnaných zrn. Firma RACIO svoje produkty nenabízí pouze českým konzumentům, ale vyváží například i do Německa, Rakouska, Francie, Švédska, UK, USA, Izraele, JARu či Kanady.

Značky společnosti

Racio

Racio

Firma RACIO nabízí zákazníkům na 80 druhů výrobků, ať jich vlastních nebo dovezených ze zahraničí a oslovuje zejména ty, kteří dbají na štíhlou linii a zdravé stravování. Knäckebrot, Silouette či celozrnné chlebíčky jsou ideální volbou pro lehký oběd či svačinku. Máte-li chuť na sladké, sáhněte například po Raciolkách, křehkých jazýčkách či rýžovém chlebíčku s hořkou čokoládou.

Vybrané akční zboží značky Racio


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.