Rodinný pivovar Bernard

Rodinný pivovar Bernard

Rodinný pivovar Bernard

pivo

Historie již dnes známého pivovaru Bernard sahá až do roku 1597, kdy tento pivovar ještě známý pod jiným jménem přešel z výroby měšťanského pivo na výrobu piva v pivovaru. Pivovar postupně rostl a prošel mnohými změnami. Novodobá historie se však datuje k roku 1991, kdy tento Jihočeský pivovar koupili Stanislav Bernard, Josef Vávra a Rudolf Šmejkal.


O společnosti Rodinný pivovar Bernard

Právě podle Stanislava Bernarda přišlo pojemonování této značky - Bernard. Základem úspěšnosti toho pivovaru je podle jejich majitelů dodržování hodnot jako jsou otevřenost, důvěra, spolupráce, odpovědnost a mnoho dalších. Pivovar Bernard v dnešní době vyprodukuje 200 tisíc hl alkoholického a nealkoholického piva, což potvrzuje jeho kvalitu a vysokou oblíbenost.

Značky společnosti Rodinný pivovar Bernard

 • Bernard

  Bernard

  Při výrobě piva BERNARD se dbá na důsledné dodržování tradičních postupů. Vaří se bez pasterizace, z nejčistší vody, z vlastního sladu a kvasnic v překrásném a harmonickém prostředí Vysočiny, a právě proto se pivo BERNARD pyšní vyváženou hořkostí, lahodnou plností a chmelovou vůní. Pochutnat si můžete na klasických chutích, ale i na nejrůznějších specialitách. Pivo BERNARD je k dostání v lahvích, sudech i dárkových baleních.

  Vybrané akční zboží značky Bernard

  Bernard Jantarový ležák 12° řezaný 0,5l

  Bernard Jantarový ležák 12° řezaný 0,5l

  Cena 16,90

  Na prodejně Globusinfo

  Platnost 16.5. - 29.5.2019

  -32%
  Bernard IPA svrchně kvašené světlé pivo 0,5l

  Bernard IPA svrchně kvašené světlé pivo 0,5l

  Cena 22,90

  Na prodejně Albertinfo

  Platnost 22.5. - 4.6.2019

  -23%


Reklama