SAVENCIA Fromage & Dairy Czech Republic

SAVENCIA Fromage & Dairy Czech Republic

ostatní sýry | tavené sýry

Společnost Savencia Fromage & Dairy, a. s. působí v České a Slovenské republice od roku 1993.

Adresa:
Vyskočilova 1481/4 Praha 140 00 Česká republika

O společnosti SAVENCIA Fromage & Dairy Czech Republic

Od té doby se v obou zemích stala lídrem na trhu se sýrařskými a mlékarenskými specialitami, a to především díky jedinečné kvalitě a nezaměnitelné chuti svých výrobků. Ve třech závodech v ČR a v jednom na Slovensku v současné době pracuje 1200 zaměstnanců, kteří velkou měrou přispívají k úspěchům celé skupiny.

Značky společnosti

Milkana

Milkana

Milkana je prověřená značka sýrů s dlouholetou tradicí od roku 1952, vyrobených z toho nejlepšího čerstvého mléka a prvotřídních ingrediencí.

Liptov

Liptov

Čistá příroda pod vrchem Kriváně ve Vysokých Tatrách, volně se pasoucí krávy a ovce na zelených pastvinách, vůně čerstvého horského vzduchu a dlouholeté umění sýrařského řemesla, to všechno přispívá k jedinečné výrobě a kvalitě značky Liptov.

Vybrané akční zboží značky Liptov

Král sýrů

Král sýrů

Král Sýrů Hermelín je jedním z nejznámějších sýrů s bílou plísní na povrchu na českém trhu. Vyhledávaný je především pro svoji lahodnou houbovou chuť, krémové jádro a jemné aroma. Zvolit můžete nejen Král sýrů - Hermelín original, ale i Hermadur, Krémový a Hermelín se zeleným pepřem.

Lučina

Lučina

Sýr Lučina je vyhledávaný především pro svoji poctivost, jedinečnou svěží chuť a tvarohovou konzistenci. Lučina je vyráběna pouze ze zcela čerstvých a pečlivě vybraných surovin. Dopřát si ji můžeme nejen v její základní neochucené variantě, ale v dalších ochucených variantách (šunka, jarní pažitka…) a konzistencích (Lučina Plus, krémové Žervé…).

Sedlčanský

Sedlčanský

Značka Sedlčanský se pyšní již šedesátiletou historii a tradičními metodami přípravy. Vyzkoušet můžete nejen klasické Hermelíny, ale i celou řadu Hermelínů s příchutí, na gril, na vaření, zrající omývané sýry, sýry s modrou plísní Modřenín a lahodný tvaroh. Mezi hvězdy bezesporu patří slavný Pepa, výtečný zrající sýr s výraznou typickou chutí, jemnou houbovou vůní a měkkým, prozrálým jádrem.

Vybrané akční zboží značky Sedlčanský

Tartare

Tartare

Sýry Tartare Gourmet jsou oblíbené pro svoji jemnou konzistenci, lehkou roztíratelnost a čtveřici světových příchutí. Prostřednictvím sýrů Tartare budete moci navštívit Zahradu v Provence (česnek a bylinky), Norské fjordy (kousky lososa), Alpské stráně (smetana) a Pikantní Orient (pepř). Tartare se hodí jak na přípravu jednohubek, sendvičů a pomazánek, tak omáček a jiných skvělých pokrmů teplé i studené kuchyně.

Apetito

Apetito

Tavený sýr Apetito se začal vyrábět již v roce 1973 v Hodoníně. V současnosti jsou k dostání tavené sýry v porcích, tavené plátky, sýrové omáčky a dětská řada Béďa. Zvolit můžete sýr Apetito nejen čistě smetanový, ale i se šunkou, s hermelínem, s nivou, s bylinkami a se salámem.

Vybrané akční zboží značky Apetito

Pribináček

Pribináček

Pribináček jsme mohli poprvé ochutnat již po druhé světové válce a od té doby se téměř nezměnil. Tvarohovo-smetanový krém si svojí typickou chutí a hustou konzistencí získal celé generace zákazníků a je velmi oblíbený i v současnosti.

Bambino

Bambino

Jemný tavený sýr, oblíbené praktické balení vhodné pro každou příležitost a typická nasládlá chuť ementálu, zabalená do tradičního červeného kabátku - to je Bambino! Bambino je bohatým zdrojem vápníku a nenajdete v něm žádné konzervanty. Je vhodný do pomazánek a skvěle se hodí ke svačině například během dlouhých výletů, celý den se totiž obejde bez skladování v ledničce.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.