SCA Hygiene Products

SCA Hygiene Products

papírové kapesníky | toaletní papír

Společnost SCA (Svenska Cellulosa Aktiebolaget) byla založena roku 1929. SCA sídlí ve Stockholmu a zaměřuje se na spotřební zboží, hygienické výrobky a výrobky z papíru. Mezi cíle společnosti patří i ohleduplnost vůči přírodě a přírodním zdrojům, jako je klima, energie a voda.

O společnosti SCA Hygiene Products

SCA (Svenska Cellulosa Aktiebolaget) se snaží přicházet na šetrná a hygienická řešení problémů, zaměřuje se na udržitelné inovace, kodex chování a v neposlední řadě na zdraví a bezpečnost přibližně 44 000 zaměstnanců. Mezi produkty SCA patří výrobky osobní hygieny, jako jsou dětské pleny a dámské hygienické výrobky, papírové utěrky, kapesníky či toaletní papír, výrobky ze dřeva a biopaliva založených na lesnictví.

Značky společnosti

Zewa

Zewa

Zeva je značkou kvalitních hygienických papírových produktů, které nám ulehčují a zpříjemňují každodenní život. Toaletní papír, kapesníčky, kapesníčky v krabičce a papírové utěrky mají místo v každé domácnosti. Vybírat můžete z několika vrstev, jemností a vůní. Kapesníčky a toaletní papír je nabízen i ve variantě vhodné pro děti.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.