LAMAXshop.cz I Bezdrátový poslech hudby se SLEVOU! Dr. Max I AKCE 1+1 navíc!

Segafredo Zanetti

Segafredo Zanetti

káva

Segafredo Zanetti je společnost s dlouholetou tradicí. Segafredo Zanetti se pyšní vysokou kvalitou a to od jejího pěstování až po samotný šálek kávy.

O společnosti Segafredo Zanetti

Pečlivě se sleduje každý rok spojený s výrobou kávy. Káva Segafredo Zanetti se vyznačuje zejména pěstováním na vlastních plantážích, pražení ve vlastních pražírnách a vývojem vlastní technologie pražení. Mimo jiné tato značka kávy podporuje Fairtrade a výrobu zdravého espressa. 

Značky společnosti

Segafredo

Segafredo

Segafredo Zanetti se zabývá nejen výrobou kávy, ale i čajů a dalšího doplňkového sortimentu. Káva značky Segafredo Zanetti se rozděluje do více kategorii, přičemž mezi nejdůležitější patří prémiová zrnková káva, kterou je Segafredo extra strong, Segafredo extra mild, Segafredo mild. Dále společnost nabízí certifikovanou zrnkovou kávu a další instantní a bezkofeinové kávy.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.