Storck

Storck

čokoláda

Hlavním cílem společnost STORCK je učinit lidské životy sladší a veselejší. To se úspěšnému výrobci cukrovinek daří ve více než 100 zemích. Jedinečnou kombinaci prožitku a radosti si oblíbily nejen děti všeho věku, ale i dospělí muži a ženy na celém světě.

O společnosti Storck

Společnost STORCK v České republice se zaměřuje na lidi a jejich přáním. Díky tomu může STORCK nabízet lidem po celém světě cukrovinky nejvyšší kvality, jež v sobě snoubí jedinečnou kombinaci prožitku a radosti. Vybírat můžeme z celé řady značek, jako je merci, Toffifee, Werther's Original, nimm2 a mnohé další.

Značky společnosti

nimm2

nimm2

"Vitamíny a Sladkosti“, tímto sloganem se prezentují ovocné bonbóny nimm2. Poprvé jsme je mohli ochutnat v roce 1962 v citronové a pomerančové příchuti s 9 vitamíny uvnitř. V současnosti jsou nimm2 k dostání v mnoha příchutích a v podobě nimm2 furé, nimm2 Soft, nimm2 Smilegummi nebo nimm2 Lolly.

Vybrané akční zboží značky nimm2

21,90
21,90 Cena
Toffiffee

Toffiffee

Toffifee je pochoutkou nabízející čtyři nejoblíbenější ingredience na světě v jednom rafinovaném soustu. Křupavý lískový oříšek v karamelu s nugátovým krémem a kapkou hořké čokolády na povrchu, to je důvod, proč Toffifee vyhledávají malí i velcí ve více než 100 zemích po celém světě.

Vybrané akční zboží značky Toffiffee

Mamba

Mamba

Mamba, jedna z nejstarších značek společnosti STORCK je na trhu již od roku 1953. Jedno balení obsahuje vždy čtyři malé balíčky karamel s příchutí jahody, maliny, coly a pomeranče. Spotřebitelé si Mambu oblíbili nejen pro skvělou a osvěžující chuť, ale i cenu a praktičnost. V současnosti si na karamelech mohou pochutnat lidé jak v České republice, tak v ostatních evropských zemích, v Americe a Asii.

ICEfresh

ICEfresh

Osvěžující máta a skvělá ovocná chuť, to jsou bonbóny ICEfresh. Chcete-li na vlastní kůži okusit mrazivou dlouhotrvající svěžest, jsou pastilky ICEfresh tou správnou volbou.

BENDICKS

BENDICKS

Anglické čokoládové bonbony Bendicks patří k nejlepším a nejkvalitnějším mintovým bonbónům svého druhu na trhu. Luxusní značka cukrovinek BENDICKS byla založena v roce 1930 panem Bensonem a plukovníkem Dicksonem ve Velké Británii.

Wertherʼs Original

Wertherʼs Original

Jedinečné krémové bonbony Wertherʼs Original kladou důraz na pečlivou přípravu. Jsou vytvářeny na základě speciální receptury z pravého másla a čerstvé smetany se spoustou lásky a péče. Hned při prvním ochutnáním si vás bezesporu získají svojí sladkostí, krémovitostí a vynikající chutí.

Vybrané akční zboží značky Wertherʼs Original

17,90
17,90 Cena
Storck Werther's Original Bonbóny se smetanou 42g

Bonbóny se smetanou, cukrovinka. Se sladidly. Bez cukrů.

19,90
19,90 Cena
RIESEN

RIESEN

Dáváte-li přednost pořádným bonbónům před drobnými pochoutkami, určitě si oblíbíte RIESEN. Obrovské čokoládové karamely si vás získají svojí chutí poctivé hořké čokolády.

merci

merci

Nevíte, jak někomu říci děkuji? Kupte mu bonboniéru merci. Samostatně balené čokoládové tyčinky umožní obdarovanému pochutnat si na výběru z nejoblíbenějších čokoládových příchutí. Bonboniéry merci jsou populární ve více než 100 zemích celého světa.

Vybrané akční zboží značky merci

Knoppers

Knoppers

Křupavá pečená oplatka, chutný nugátový krém, křupavé pražené lískové oříšky a lahodný mléčný krém, dokážete si představit lepší svačinku plnou zdravých ingrediencí? Německý trh si na unikátní oplatce Knoppers poprvé pochutnal v roce 1983, u nás je k dostání od roku 2005.

Bunte Welt

Bunte Welt

Sortiment výrobků společnosti Storck skvěle doplňuje pestrá řada bonbónových specialit, ve které se snoubí tradiční vysoká kvalita Storck a příznivá cena. Tato řada je mimořádně rozmanitá a nabízí všechny pochoutky, které mají spotřebitelé rádi, od ovocných, karamelových a čokoládových bonbónů až po osvěžující peprmintové a eukalyptové bonbóny. Každý si něco vybere – pestrý svět bonbónů Storck si zamilují děti i dospělí.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.