LAMAXshop.cz I SLEVA na Audio!

Sýrárna Orrero

Sýrárna Orrero

Prvotřídnost sýrů Orrero tkví v propojení nejvyšší italské řemeslné tradice a české zemědělské a chovatelské kvality. Orrero je v současnosti největší sýrárnou u nás. Její podíl na celkovém vývozu sýrů z České republiky je téměř jedna třetina.

O společnosti Sýrárna Orrero

Spokojení zákazníci si mohou pochutnat na široké škále vynikajících sýrů. Kromě nejpopulárnějšího sýru Gran Moravia to je například sýr Verena, sýry provolone, scamorza, pařené sýry, ricotta, mozzarell a caciotta.  Navíc společnost Orrero vyrábí i všechny čerstvé výrobky pro prodejní řetězec La Formaggeria Gran Moravia, který vznikl na základě touhy firmy Orrero nabídnout zákazníkům snadný přístup nejen k mléčným výrobkům a sýrům skupiny Brazzale, ale i k vybraným produktům italské kuchyně.

Značky společnosti

Gran Moravia

Gran Moravia

Sýr Gran Moravia je vlajkovou lodí sýrárny Orrero. Tento lahodný přírodní tvrdý sýr dozrává až 24 měsíců a můžete si ho koupit jak v porcích různé gramáže, tak v kelímku, sáčku či již nastrouhaný.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.