Tchibo

Tchibo

káva | kávové kapsle

Každý si pod názvem Tchibo okamžitě představí kávu, ale opak je pravdou. Od založení společnosti Tchibo v roce 1949 tomu bylo opravdu tak. Tchibo se soustředila zejména na výrobu a zásilkovou činnost výběrové kávy.

O společnosti Tchibo

Postupem času však začala působit v mnoha obchodních odvětvích. Vše odstartovala nabídka textilního zboží a v dnešní době Tchibo poskytuje svým zákazníkům zahradní i bytový nábytek, formy a spotřebiče pro pečení a v neposlední řadě funguje Tchibo i jako cestovní kancelář.

Značky společnosti

Jihlavanka

Jihlavanka

Dáváte přednost pražené nebo instantní kávě? Nebo byste raději zvolili Espresso? Jihlavanka uspokojí všechny vaše chutě. Připravit si můžete nápoj z kombinace zrn Arabica a Robusta, ale i bez kofeinu. Lze si tak dopřát nejen jemné kávové pohlazení, ale i pořádně silný doušek. Značku Jihlavanka vlastní německá firma Tchibo.

Tchibo

Tchibo

Tchibo bylo, je a bude vždy patřit mezi kávy nejvyšší jakosti. Díky mimořádné odborné znalosti a kávovým novinkám ji vyhledává nespočet spokojených konzumentů. Kromě lahodného nápoje nabízí firma Tchibo i širokou škálu spotřebního zboží, jako je oblečení, doplňky, kancelářské potřeby, kuchyňské pomocníky a mnoho dalšího. Při nákupech se můžete občerstvit i v některém z kávových barů Tchibo.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.