Magazín AkcniCeny | Recept na vydatnou celerovou polévku s tymiánem!

Teekanne

Teekanne

čaj

„Čaj, to je Teekanne“, poutavé heslo, které v dnešní době již většina lidí zná. Roku 1882, byla založena v Drážďanech dnes už jedna z nejstarších německých značek, Teekanne. Více než o 100 let později, přesněji v roce 1994 byla založena v Praze česká firma, Teekanne s.r.o. Zajímavostí určitě je, že čaj začali Evropané poznávat až od roku 1610, přičemž historie čaje se sahá až do roku 2737 před Kristem, tedy již před 5000 lety. Veškeré tyto údaje pochází z Číny, která je považována za vynálezce čaje a jeho nejlepším a nejtradičnějším pěstitelem a výrobcem.

O společnosti Teekanne

Pečlivé usazení sazenic, ruční sklízení a pečlivé zpracování, to jsou kvalitní čaje Teekanne. Druh čaje, je nejčastěji vyráběn z nejtradičnějších odrůd „Sinensis a Assamica“. Vždy závisí pouze na způsobu zpracování, a to ať už se jedná o bílý čaj, zelený, černý či ovocný. Firma Teekanne nabízí vysoce kvalitní čaje různých druhů, ovocný, bylinný, černý, zelený, bílý, čaj Pu-ehr a Rooibos, které dále nabízejí v dalších příchutích.

Nakupujte produkty Teekanne v akci.

Značky společnosti

Teekanne

Teekanne

Značka Teekanne nabízí vysoce kvalitní čaje různých druhů, ovocný, bylinný, černý, zelený, bílý, čaj Pu-ehr a Rooibos, které dále nabízejí v dalších příchutích.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.