TPK

TPK

mléčné dezerty | tavené sýry

Mléčné výrobky jsou u nás velmi oblíbené, v České republice se ročně vyrobí přes 10 000 a zkonzumuje 17 kg sýrů na osobu. Zajímavostí a zároveň úctyhodným faktem je informace, že třetinu z tohoto množství vyrobí a prodají české podniky francouzské společnosti Bongrain.

O společnosti TPK

Firma TPK, jež je součástí francouzské společnosti Bongrain, vyrábí v dvou českých mlékárnách, a to konkrétně v Hodoníně a v Pribině v Přibyslavi. Pochutnávat si tak můžeme na široké paletě tavených sýrů  APETITO, MARATONEC a JAVOR, plísňových sýrech KRÁL SÝRŮ a smetanových krémech PRIBINÁČEK. V sortimentu nechybí ani stále oblíbenější předsmažené výrobky. Závody společnosti TPK využívají moderních technologií a řadí se mezi špičkové výrobce mléčných specialit, kteří vynikají svojí úrovní hygieny a kvality výroby.

Značky společnosti

Javor

Javor

Tavený sýr Javor ocení především lidé hlídající si hladinu cholesterolu v krvi, protože tento výrobek obsahuje o 50 % méně cholesterolu, než je běžné. Tuky zde obsažené jsou tvořeny z ¼ mléčnými tuky a ze ¾ kvalitními rostlinnými oleji. Na prodejních pultech je k dostání Javor porce, Javor kolečko a Javor plátky.

Vybrané akční zboží značky Javor

-13%Javor Jemný tavený 150g

Jemný tavený výrobek s rostlinným tukem.

13,79
13,79 Cena
Pribina

Pribina

Časem prověřená receptura a tradice sahající až do roku 1933, to je důvod, proč je tavený sýr Pribina tak výjimečný. Jeho plnou a bohatou chuť čtyři měsíce zrajícího ementálu si můžete vychutnat prostřednictvím sýrových porcích v krabičkách i v praktických kelímcích.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.