Vileda

Vileda

Divize domácích potřeb FHP Vileda je součástí německé rodinné firmy Freudenberg. Více jak 30 let usnadňují výrobky Vileda lidem po celém světe pečovat o svoji domácnost. Úklid se tak stává mnohem pohodlnějším, efektnějším a ekologičtějším. U nás jsme se s produkty Vileda mohli poprvé setkat již před rokem 1989 v tehdejších prodejnách Tuzex.

O společnosti Vileda

Hledáte-li kvalitu, dlouhou životnost a inovativní přístup, naleznete je u výrobků Vileda. Aby pobočka společnosti Freudenberg mohla přinášet svým zákazníkům to nejlepší, co lze na trhu v odvětví domácích potřeb sehnat, spolupracuje Vileda s vybranými odběrateli na společných projektech a neustále se zabývá vývojem a hledáním nových přístupů.

Značky společnosti

Vileda

Vileda

Vileda nabízí vše, co potřebujete při péči o domácnost, jako jsou hadříky, kartáče, stěrky na okna, mopy, kýble, smetáky, sušáky, žehlicí prkna a mnoho dalšího. Mezi novinky patří například Horký sprej 100°C mop, s jehož pomocí odstraníte až 99,9 % bakterií.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.