PŘEČÍSTKORONAVIRUS AKTUÁLNĚ: PŘEHLED NEJNOVĚJŠÍCH ZPRÁV NA JEDNOM MÍSTĚPŘEČÍSTKORONAVIRUS AKTUÁLNĚ: PŘEHLED NEJNOVĚJŠÍCH ZPRÁV NA JEDNOM MÍSTĚ

Albert: Získejte stolní hru NAŠE STOLETÍ

Dny se zkracují a večery prodlužují. S podzimem přichází období rodinných večerů, kdy si společně nejen povídáme, ale hrajeme i různé hry. Nehodila by se vám do sbírky nová stolní hra? V prodejnách Albert nyní probíhá nová sběratelská kampaň, díky které můžete sehnat originální hru NAŠE STOLETÍ.

Albert: Získejte stolní hru NAŠE STOLETÍ

 

 

NAŠE STOLETÍ

NAŠE STOLETÍ je jedinečná společenská hra, která pobaví, procvičí logické myšlení, paměť i soustředění. V základu na vás čeká 750 vědomostních a tipovacích otázek z pěti okruhů, a to české století, jídlo, kultura, zajímavá místa a různé. I když při dobré zábavě utíká čas jako voda, délka jedné hry čítá 30 minut a více.

Ještě více zábavy s hrou NAŠE STOLETÍ

Pokud prahnete ještě po více otázkách, více tématech a více zábavy, obohatily prodejny Albert svoji sběratelskou kampaň o několik rozšíření, která potěší nejen nejmenší hráče, ale i milovníky filmů či herních aktivit jako je kreslení, vysvětlování či pantomima. Jakmile budete mít NAŠE STOLETÍ doma, můžete se pustit do sbírání speciálních bonusových okruhů Největší Češi, Párty, Věda a technika, Český film, Junior 5+ a Junior 8+.

Jak získat hru NAŠE STOLETÍ a rozšíření

Sběratelská kampaň NAŠE STOLETÍ v prodejnách Albert probíhá od 19. září do 30. října 2018 nebo do vyprodání zásob. Stolní hru NAŠE STOLETÍ získáte za 18 bodů nalepených ve vašem sběratelském letáčku a doplatek 89,90 Kč. Jedno bonusové rozšíření může být vaše za 11 nasbíraných bodů a doplatek ve výši 19, 90 Kč.

Sbírání bodů je velice snadné. Za každých 200 Kč nákupu budete odměněni jedním bodem (neplatí pro nákup pohonných hmot). Určitě se vyplatí vždy důkladně prozkoumat aktuální leták prodejen Albert, protože body lze získat i za koupi označených partnerských produktů.

Otestujte si své znalosti

Pokud si chcete vyzkoušet několik otázek nanečisto, podívejte se na webové stránky prodejen Albert a prostřednictvím tematického kvízu zjistěte, jak jste na tom se znalostmi o naší zemi.

 

Reklama

Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.