PŘEČÍSTKORONAVIRUS AKTUÁLNĚ: PŘEHLED NEJNOVĚJŠÍCH ZPRÁV NA JEDNOM MÍSTĚPŘEČÍSTKORONAVIRUS AKTUÁLNĚ: PŘEHLED NEJNOVĚJŠÍCH ZPRÁV NA JEDNOM MÍSTĚ

Zajímavosti

Kaufland oslavuje narozeniny výraznými slevami

Rok 2018 je pro Kaufland rokem, kdy oslavuje významná životní jubilea. Z výhod, dárečků, akčních nabídek a benefitů se samozřejmě budeme radovat především my, zákazníci, protože si pro nás Kaufland připravil celou řadu výrazných narozeninových slev.

Recepty na Silvestra

Poslední den roku 2017 se blíží a s ním se o slovo hlásí i silvestrovské oslavy. Loučení se starým rokem a vítání roku nového se neobejde bez pořádné párty, ke které patří nejen přátelé a kamarádi, ale i výtečné pochoutky.

Otevírací doba o vánočních svátcích 2017

Štědrý den se nezadržitelně blíží. Víte, kdy a kam si budete moci jít během vánočních svátků nakoupit? Kde seženete nejen čerstvé pečivo, ale i další nezbytnosti? Přinášíme vám přehledný seznam otevíracích dob v obchodních řetězcích Albert, Penny Market, Tesco, Globus, Lidl a Kaufland od 23. prosince 2017 do 1. ledna 2018.

Reklama

Kaufland: Vánoční akce

Když se všichni sejdeme u jednoho stolu, jdou hádky stranou. Vánoce, to jsou dárky, stromeček a hlavně, dobré jídlo.

Kaufland: Vánoční magazín

Štědrý den se pomalu, ale nezadržitelně blíží, což znamená jediné - vánoční přípravy vrcholí. Pokud jste již s nápady na co nejlepší výzdobu, hostinu či cukroví u konce a prahnete po inspiraci, určitě si prolistujte nový vánoční magazín Kauflandu.

Kaufland: Adventní kalendář

Adventní kalendář neodmyslitelně patří ke každým Vánocům. Odpočítávání, kolik dnů zbývá do Štědrého dne si oblíbily především kluci a holky, kteří s dychtivým očekáváním otvírají políčko s příslušným číslem a hledají chutnou čokoládu.

Tipy na vánoční dárky

Nákupní vánoční horečka vrcholí. Máte již nakoupeny ty nejlepší a nejúžasnější dárky pro vaše blízké a rodinu? Pokud ne, protože si marně lámete hlavu s tím, co by babičce, dědečkovi, mamince či kamarádovi udělalo radost, nepanikařte. Zapátrali jsme za vás a přinášíme vám několik užitečných tipů a rad, co by na vašem nákupním vánočním seznamu nemělo chybět.

Tipy, jak vánočně vyzdobit byt

Jedno z nejkrásnějších a nejmagičtějších období roku se opět hlásí o slovo. Ano, jsou tu Vánoce. Všude kolem nás zní koledy, voní cukroví, a dokonce se začínají prodávat vánoční stromečky. Téměř každý z nás touží mít kousek této kouzelné atmosféry doma. Pokud se právě chystáte na vánoční výzdobu bytu, přinášíme vám několik tipů a rad pro inspiraci.

Recept na chutné a zdravé vločkové cukroví

Vánoce se pomalu, ale jistě blíží, a nejen všechny hospodyňky se chystají na pečení cukroví. Bezesporu znáte tu otázku: „Kolik už máš napečeno druhů?“ Pokud chcete vyzkoušet něco jiného a vanilkové rohlíčky, linecká kolečka, rumové koule či perníčky doplnit o netradiční recept, určitě vyzkoušejte chutné a zdravé vločkové cukroví.

Kaufland: Věrnostní program Ravensburger a Bugatti

Že se věrnost vyplácí, už víte. Znovu se o tom přesvědčit můžete právě teď v prodejnách Kaufland, kde byly ve čtvrtek 23. listopadu 2017 spuštěny hned dva lákavé Věrnostní programy, a to Ravensburger a Bugatti.

Reklama

Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.