Akce a slevy: Ostatní Alphega Lékárna

 

BIOPRON 9 PREMIUM

StrážceDo seznamu

BIOPRON 9 PREMIUM

30 tobolek, prémiová volba při a po užívání antibiotik, vyvá... více informací

Na prodejně
Alphega Lékárna

Cena 199

Platnost
1.2. - 28.2.2019
-36%
Apo-Ibuprofen 400 mg

StrážceDo seznamu

Apo-Ibuprofen 400 mg

100 tablet, uleví od bolesti hlavy, zad, kloubů i menstruačn... více informací

Na prodejně
Alphega Lékárna

Cena 109

Platnost
1.2. - 28.2.2019
-27%
NUROFEN Pro děti jahoda

StrážceDo seznamu

NUROFEN Pro děti jahoda

perorální suspenze, 100 ml, pro děti již od 3 měsíců, rychlá... více informací

Na prodejně
Alphega Lékárna

Cena 99

Platnost
1.2. - 28.2.2019
-25%
Reklama
Sinex Vicks

StrážceDo seznamu

Sinex Vicks

nosní sprej, roztok, 15 ml, nosní sprej Sinex Vicks s aloe a... více informací

Na prodejně
Alphega Lékárna

Cena 75

Platnost
1.2. - 28.2.2019
-25%
Robitussin EXPECTORANS

StrážceDo seznamu

Robitussin EXPECTORANS

sirup na odkašlávání, 100 ml, STOP vlhkému kašli, léčí vlhký... více informací

Na prodejně
Alphega Lékárna

Cena 125

Platnost
1.2. - 28.2.2019
-23%
Stoptussin

StrážceDo seznamu

Stoptussin

kapky, 50 ml, díky kombinaci 2 účinných látek zastaví dráždi... více informací

Na prodejně
Alphega Lékárna

Cena 119

Platnost
1.2. - 28.2.2019
-23%
Voltaren Forte 2,32%

StrážceDo seznamu

Voltaren Forte 2,32%

gel, 150 g, analgetikum ve formě gelu s účinkem na 12 hodin,... více informací

Na prodejně
Alphega Lékárna

Cena 359

Platnost
1.2. - 28.2.2019
-22%
Herbisland

StrážceDo seznamu

Herbisland

sirup, 150 ml, tradiční rostlinný přípravek doporučovaný při... více informací

Na prodejně
Alphega Lékárna

Cena 85

Platnost
1.2. - 28.2.2019
-21%
Orofar

StrážceDo seznamu

Orofar

1 mg/1 mg, 24 pastilek, Lék proti bolesti v krku:, má antise... více informací

Na prodejně
Alphega Lékárna

Cena 129

Platnost
1.2. - 28.2.2019
-21%
PARALEN GRIP chřipka a bolest

StrážceDo seznamu

PARALEN GRIP chřipka a bolest

24 tablet, odstraňuje příznaky chřipky a nachlazení, jako js... více informací

Na prodejně
Alphega Lékárna

Cena 119

Platnost
1.2. - 28.2.2019
-21%
ASPIRIN C

StrážceDo seznamu

ASPIRIN C

20 šumivých tablet, při zánětlivých onemocněních horních ces... více informací

Na prodejně
Alphega Lékárna

Cena 169

Platnost
1.2. - 28.2.2019
-21%
RAKYTNÍČEK

StrážceDo seznamu

RAKYTNÍČEK

multivitaminové želatinky ORIGINÁL, 70 ks, skvělá chuť díky ... více informací

Na prodejně
Alphega Lékárna

Cena 189

Platnost
1.2. - 28.2.2019
-21%
PANADOL PRO DĚTI JAHODA

StrážceDo seznamu

PANADOL PRO DĚTI JAHODA

perorální suspenze, 100 ml, snižuje horečku a bolest, vhodný... více informací

Na prodejně
Alphega Lékárna

Cena 99

Platnost
1.2. - 28.2.2019
-20%
Prostenal CONTROL

StrážceDo seznamu

Prostenal CONTROL

90 tablet, vylepšené složení osvědčené péče pro zdravou pros... více informací

Na prodejně
Alphega Lékárna

Cena 549

Platnost
1.2. - 28.2.2019
-20%
Olynth 0,1 %

StrážceDo seznamu

Olynth 0,1 %

nosní sprej, roztok 10 ml, RYCHLÁ ÚLEVA OD RÝMY, uvolnění uc... více informací

Na prodejně
Alphega Lékárna

Cena 75

Platnost
1.2. - 28.2.2019
-19%
Cemio RED3

StrážceDo seznamu

Cemio RED3

90 kapslí, slivoň africká k podpoře zdraví prostaty, maca k ... více informací

Na prodejně
Alphega Lékárna

Cena 599

Platnost
1.2. - 28.2.2019
-19%
B17 APRICARC

StrážceDo seznamu

B17 APRICARC

s meruňkovým olejem, 60 kapslí, 4 účinné složky v 1 kapsli, ... více informací

Na prodejně
Alphega Lékárna

Cena 329

Platnost
1.2. - 28.2.2019
-18%
Marťánci PROimun

StrážceDo seznamu

Marťánci PROimun

30 tablet, směs bylinných extraktů pro podporu imunity před ... více informací

Na prodejně
Alphega Lékárna

Cena 169

Platnost
1.2. - 28.2.2019
-18%
TEREZIA freeANGIN

StrážceDo seznamu

TEREZIA freeANGIN

sprej na bolest v krku, 25 ml, sprej s rakytníkovým olejem a... více informací

Na prodejně
Alphega Lékárna

Cena 139

Platnost
1.2. - 28.2.2019
-18%
Coldrex MAXGrip

StrážceDo seznamu

Coldrex MAXGrip

lesní ovoce / citron, 10 sáčků, horký nápoj s kombinací 3 úč... více informací

Na prodejně
Alphega Lékárna

Cena 159

Platnost
1.2. - 28.2.2019
-18%

Reklama


Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.

Reklama
     
Reklama
Reklama