Magazín AkcniCeny | Víte, co udělá kostka ledu v květináči s orchidejemi?

Dobrá voda

Dobrá voda

Dobrá voda

Opravdové osvěžení velkým i malým přináší Dobrá voda přírodní. Díky obsahu těch nejlehčích minerálů a příjemné chuti je vhodná pro každodenní pitný režim. Umocněte své potěšení z klasické minerální vody a vyberte si jednu z originálních příchutí z řady Dobrá voda ochucená. Kombinace přírodní minerální vody, čajových lístků a kapky citronu Dobré vody čaj probudí váš organismus ve chvílích, kdy to nejvíce potřebujete. Z kvalitních surovin jsme vymáčkli to nejlepší. Poctivý a opravdu hustý Dobrý sirup zažene žízeň i chuť na mlsání.

Zboží Dobrá voda

Vybrané akční zboží značky Dobrá voda


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.