Nová kolekce #COPATUTOJE se značkou Pilsner Urquell je tu! | Magazín AkcniCeny
Cif Okna a sklo ultrafast tekutý čisticí přípravek náhradní náplň 750ml

Cif Okna a sklo ultrafast tekutý čisticí přípravek náhradní náplň 750ml

Výrobek Cif Okna a sklo ultrafast tekutý čisticí přípravek náhradní náplň 750ml momentálně není v akci. Podívejte se na další produkty značky Cif , či na podobné zboží z kategorie Drogerie a parfumerie nebo čistící prostředky nebo do koupelny. .

Aktuální slevu na Cif Okna a sklo ultrafast tekutý čisticí přípravek náhradní náplň 750ml zjistíte jednoduše nastavením Strážce slev .

Litujeme, ale tento produkt momentálně není v akci.

Podobné a související zboží

Reklama

Informace o výrobku

Značka: CifVýrobce: UNILEVERBalení: 750 mlEAN: 8712561181624Kategorie: Drogerie a parfumerie / čistící prostředky / do koupelny

Popis výrobku

Rychle odstraňuje šmouhy z oken, zrcadel a ostatních skleněných ploch a přitom zanechává povrchy zářivé.

Příprava a použití

Návod k použití: 1. Odšroubujte vrchní část láhve Cif Okna a sklo Ultrafast čistící sprej. 2. Pro snadné doplnění odstřihněte oba horní okraje náhradní náplně a celý její obsah přelijte do láhve. 3. Vrchní část láhve zašroubujte zpět. Přípravek je připraven k použití. Nastříkejte na čištěný povrch a setřete suchým hadříkem.

 

 

Bezpečnostní varování

Bezpečnostní upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima. Při zasažení očí důkladně oči vypláchněte vodou. Po použití si opláchněte ruce. Nevdechujte aerosoly. Upozornění: Nepoužívejte na koberce a čalounění. Nepoužívejte na LCD a plazmové obrazovky.

 

Toto 500 ml balení náhradní náplně obsahuje o 80 % méně plastu v porovnání s lahví Cif Koupelna Ultrafast sprej 500 ml. Dobrovolná iniciativa A.I.S.E. v oblasti udržitelnosti - www.cleanright.eu. Země původu Produkt EU. Balení: Baleno teplem.

Složení výrobku

  • Méně než 5 % aniontové povrchově aktivní látky, parfum, benzyl alcohol

    Platí do vyprodání zásob.
    Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


    Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

    Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.