Glade by Brise Sense & Spray automatický osvěžovač vzduchu 18ml

Glade by Brise Sense & Spray automatický osvěžovač vzduchu 18ml

Výrobek Glade by Brise Sense & Spray automatický osvěžovač vzduchu 18ml momentálně není v akci. Podívejte se na další produkty z kategorie Drogerie a parfumerie nebo péče o tělo. .

Aktuální slevu na Glade by Brise Sense & Spray automatický osvěžovač vzduchu 18ml zjistíte jednoduše nastavením Strážce slev .

Litujeme, ale tento produkt momentálně není v akci.

Podobné a související zboží

Reklama
-50%STR8 400ml

sprchový gel pro muže různé druhy

Globus
49,90
49,90 Cena
-50%Garnier deosprej, vybrané druhy

různé druhy antiperspirant 150ml, 100 ml = 26,60, roll-on 50... více informací

GlobusBilla
39,90 - 44,90
39,90 - 44,90 Cena

Informace o výrobku

Balení: 18 mlEAN: 5000204525823Kategorie: Drogerie a parfumerie / péče o tělo

Popis výrobku

 

S technologií Fragrance Plus

 

Automatický osvěžovač vzduchu se senzorem pohybu. Do osvěžovače použijte originální náplně z kolekce Brise. Dekorace vašeho domova s novým designem Brise.

Užijte si ještě více vůně díky nové technologii Fragrance Plus ve výrobcích Sense & Spray. Kombinace unikátní technologie a vůní Brise pro osvěžení vašeho domova.

Příprava a použití

Návod pro použití je uvnitř obalu. 1. Senzor pohybu Senzor pohybu uvolní vůni každých 20 minut, jen když zaznamená váš pohyb. 2. Klidový režim V případě, že senzor nezaznamená váš pohyb, vypne se. Neplýtvá náplň, když nejste doma. 3. Tlačítko pro extra osvěžení V případě potřeby stiskněte pro extra osvěžení. Vhodný pro všechny Brise Sense & Spray náplně.

 

 

Bezpečnostní varování

Upozornění: Škodlivý pro vodní organismy, může vyvolat dlouhodobé nepříznivé účinky ve vodním prostředí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nevdechujte aerosoly. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Používejte podle návodu. Nádobka je pod tlakem: nevystavujte slunečnímu záření a teplotám nad 50°C. Ani vyprázdněnou nádobku neprorážejte a nevhazujte do ohně. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo na žhavé předměty. Uchovávejte mimo dosah zdrojů zapálení - Zákaz kouření. Osoby s přecitlivělostí na vůně by měly tento výrobek používat s opatrností. Osvěžovače vzduchu nemohou nahradit správné hygienické návyky. Při styku s kůží potřísněnou oblast důkladně omyjte vodou. Může vyvolat alergickou reakci. Baterie: Vložte správně (+/-). Nedobíjejte. Nerozebírejte baterii ani jí nevhazujte do ohně. Může explodovat, vytéci nebo způsobit poškození. Používejte jen AA baterie. Prázdný obal a osvěžovač zneškodňujte v rámci tříděného odpadu v souladu se zákonem o odpadech. F+ Extrémně hořlavý.

 

Prázdný obal a osvěžovač zneškodňujte v rámci tříděného odpadu v souladu se zákonem o odpadech. Obsahuje náplň a baterie. Balení: Krabice.

Složení výrobku

  • Obsahuje hexyl salicylate

    Platí do vyprodání zásob.
    Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


    Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

    Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.