Reklama Ušetřete při Nákupech OnaDnes s aplikací Portmonka a vyhrajte ceny v hodnotě 110 tisíc korun. Reklama Kupóny OnaDnes naleznete v aplikaci Portmonka

Hodnocení

Aktuální letáky - Žabka

Hodnocení Žabka  

Reklama

Žabka, a.s., se specializuje na vybudování sítě prodejen typu „Convenience Stores – pohodlných prodejen” se širokým sortimentem potravin, čerstvého zboží a ostatních výrobků každodenní potřeby.

Vstup na český trh jsme zahájili otevřením první prodejny pod značkou Žabka v roce 2008 v Praze. Naším cílem je změnit pohled na české tradiční obchodování vytvořením sítě moderních, profesionálně vedených prodejen se širokou nabídkou značkových výrobků a služeb.

Naše prodejny jsou odpovědí na změnu životního stylu obyvatel České republiky a jejich měnících se potřeb – chuť nakupovat rychle a pohodlně, plně využít svůj volný čas ve svůj prospěch.

Žabky, které jsme začali postupně otevírat, jsou velmi dobře přijaty zákazníky a vzbudily velký zájem u výrobců a dodavatelů výrobků nabízených v naší síti.

Síť prodejen Žabka je moderní, na budoucnost orientovaný formát maloobchodního prodeje, usnadňující zákazníkovi jeho nákup v každém ohledu. Blízkost k zákazníkovi – v pravém i přeneseném slova smyslu – je základním činitelem našeho úspěchu.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.