Letáky Žabka

Nejnovější letáky Žabka na iLetaky.czNastavte si upozornění na nový leták Žabka


Žabka, a.s., se specializuje na vybudování sítě prodejen typu „Convenience Stores – pohodlných prodejen” se širokým sortimentem potravin, čerstvého zboží a ostatních výrobků každodenní potřeby.

Vstup na český trh jsme zahájili otevřením první prodejny pod značkou Žabka v roce 2008 v Praze. Naším cílem je změnit pohled na české tradiční obchodování vytvořením sítě moderních, profesionálně vedených prodejen se širokou nabídkou značkových výrobků a služeb.

Naše prodejny jsou odpovědí na změnu životního stylu obyvatel České republiky a jejich měnících se potřeb – chuť nakupovat rychle a pohodlně, plně využít svůj volný čas ve svůj prospěch.

Žabky, které jsme začali postupně otevírat, jsou velmi dobře přijaty zákazníky a vzbudily velký zájem u výrobců a dodavatelů výrobků nabízených v naší síti.

Síť prodejen Žabka je moderní, na budoucnost orientovaný formát maloobchodního prodeje, usnadňující zákazníkovi jeho nákup v každém ohledu. Blízkost k zákazníkovi – v pravém i přeneseném slova smyslu – je základním činitelem našeho úspěchu.