Soutěž I Sbírej nálepky a získej celou Lipánkovou partu Mazlíků! Řeznictví MÚÚÚIDivočina za skvělé ceny!

Hodnocení

Aktuální letáky - Magistra lékárny

Omlouváme se, ale pro Magistra lékárny nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Drogerie, parfumerie a zdraví, například:

Motto Magistra lékárny zní: „Doporučíme Vám jen to, co své mamince nebo svým dětem.“


Sdružení nezávislých lékáren Magistra lékárny vzniklo v roce 2010. Od té doby v České republice vyrostlo téměř 200 členských a 15 partnerských Magistra lékáren. Hlavní cílem všech Magistra lékáren je péče o vaše zdraví. Fundovaný personál Magistra lékáren je vždy ochotný poradit vám s užíváním léků a zkontrolovat riziko nežádoucích účinků kombinací léků (v případě, že je předepisuje více lékařů).


Prodejny Magistra lékárny nabízí široký sortiment léků za příznivé ceny. Akční zboží Magistra lékárny je prezentováno prostřednictvím TV reklam, tiskových reklam a akčních letáků Magistra lékárny. Leták Magistra lékárny vychází pravidelně a platí ve všech členských lékárnách a ve většině partnerských lékáren Magistra. Těšit se můžete na slevy, dárky, výhodné balíčky a další zajímavé nabídky.


Důvody, proč nakupovat v Magistra lékárny:


•    Snížené doplatky
•    Výhodné ceny volně prodejných přípravků – akční leták a tipy z TV reklamy a časopisů
•    Více než polovina léků bez doplatku
•    Široká síť lékáren v obchodních centrech, u nemocnic i „na ulici“
•    Kvalifikovaný personál
•    Osobní péči o pacienta – zákazníka
•    Věrnostní program s řadou výhod


Klientskou kartu Magistra lékárny získáte zdarma, stačí si o ni pouze zažádat a vyplnit registrační formulář. Jako člen věrnostního programu získáváte za nákup volně prodejního sortimentu body a slevy na nákup. Mezi další benefity patří informovanost o novinách a výhodných nabídkách a sledování bezpečnosti vaší léčby.

 


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.