ARCHIV - tato položka již není v nabídce.

Akce byla platná pro leták Dr.Max 1.3.2019 - 31.3.2019

Zobrazit aktuální letáky Dr.Max

Ibuprofen
Dr.Max 400 mg potahované tablety 100 tbl.

Ibuprofen Dr.Max 400 mg potahované tablety 100 tbl.

Akční cena: 99,00Platí do: Neděle 31.3.2019 Platí v prodejnách

Strážce Více informací o produktu

Akční nabídka Ibuprofen Dr.Max 400 mg potahované tablety 100 tbl. již skončila.

Podívejte se na aktuální letáky Dr.Max případně na aktuální produkty z kategorie Ostatní nebo léky.

Reklama

Podobné a související zboží

DEXOKET®, 25 mg, potahované tablety, 10 tablet

StrážceDo seznamu

DEXOKET®, 25 mg, potahované tablety, 10 tablet

• rychlá a účinná pomoc, když vás zasáhne bolest svalů a klo... více informací

Na prodejně
Lékárna AGEL

Cena 79

Platnost
13.5. - 14.7.2019
-11%
GINGIO TABLETY

StrážceDo seznamu

GINGIO TABLETY

40 mg potahované tablety, 90 tablet, rostlinný léčivý přípra... více informací

Na prodejně
mojelekarna.cz

Cena 259

Platnost
11.5. - 30.6.2019
-7%
Magne B6 Forte tablety 50 tbl.

StrážceDo seznamu

Magne B6 Forte tablety 50 tbl.

• obsahuje citrát hořčíkupro účinné doplnění hořčíku• hořčík... více informací

Na prodejně
Dr.Max

Cena 139

Platnost
1.5. - 31.5.2019
-30%
Reklama
Imodium® Rapid 2 mg tablety dispergovatelné v ústech, 6 tbl.

StrážceDo seznamu

Imodium® Rapid 2 mg tablety dispergovatelné ...

• okamžitě se rozpouští na jazykua přináší rychlou úlevu• ne... více informací

Na prodejně
Dr.Max

Cena 89

Platnost
1.5. - 31.5.2019
-25%
Etrixenal 250 mg tablety 20 tbl.

StrážceDo seznamu

Etrixenal 250 mg tablety 20 tbl.

• úleva od akutní bolestikloubů, svalů a šlach• protizánětli... více informací

Na prodejně
Dr.Max

Cena 99

Platnost
1.5. - 31.5.2019
-21%
IMODIUM® RAPID, 2 mg, tablety dispergovatelné v ústech, 6 tablet

StrážceDo seznamu

IMODIUM® RAPID, 2 mg, tablety dispergovateln...

OKAMŽITÁ POMOC PŘI PRŮJMU • okamžitě se rozpouští na jazyku ... více informací

Na prodejně
Lékárna AGEL

Cena 95

Platnost
13.5. - 14.7.2019
-10%
BAYFLEX 1178 mg

StrážceDo seznamu

BAYFLEX 1178 mg

potahované tablety, 90 tablet, LÉK S OVĚŘENÝM ÚČINKEM PRO VA... více informací

Na prodejně
mojelekarna.cz

Cena 569

Platnost
11.5. - 30.6.2019
-12%
DEXOKET 25 mg

StrážceDo seznamu

DEXOKET 25 mg

potahované tablety, 10 tablet, rychlá a účinná pomoc, když v... více informací

Na prodejně
mojelekarna.cz

Cena 79

Platnost
11.5. - 30.6.2019
-11%
BRUFEN 400

StrážceDo seznamu

BRUFEN 400

100 tablet, poskytuje úlevu od bolesti hlavy, zad, kloubů i ... více informací

Na prodejně
mojelekarna.cz

Cena 119

Platnost
11.5. - 30.6.2019
-23%
NUROFEN Junior Pomeranč

StrážceDo seznamu

NUROFEN Junior Pomeranč

100 mg, 12 žvýkacích měkkých tobolek, žvýkací měkké tobolky ... více informací

Na prodejně
Alphega Lékárna

Cena 119

Platnost
1.5. - 31.5.2019
-22%
VALETOL

StrážceDo seznamu

VALETOL

24 tablet, Lék k tlumení bolesti: hlavy, zubů, při migréně, ... více informací

Na prodejně
Alphega Lékárna

Cena 75

Platnost
1.5. - 31.5.2019
-20%
Rennie® 96 žvýkacích tablet

StrážceDo seznamu

Rennie® 96 žvýkacích tablet

Zapomeňte na pálení žáhy • ulevuje od pálení žáhy již během ... více informací

Na prodejně
PharmaPoint

Cena 184

Platnost
1.5. - 31.5.2019
-16%
Imodium®,  tvrdé tobolky 20 tvrdých tobolek

StrážceDo seznamu

Imodium®, tvrdé tobolky 20 tvrdých tobolek

RYCHLÁ A ÚČINNÁ LÉČBA PRŮJMU • k léčbě akutního a chronick... více informací

Na prodejně
PharmaPoint

Cena 149

Platnost
1.5. - 31.5.2019
-15%
IMODIUM RAPID 2 mg

StrážceDo seznamu

IMODIUM RAPID 2 mg

tablety dispergovatelné v ústech 6 tablet, OKAMŽITÁ POMOC PŘ... více informací

Na prodejně
mojelekarna.cz

Cena 95

Platnost
11.5. - 30.6.2019
-10%
Biorepair Plus Sensitive Control pasta na citlivé zuby, 75 ml

StrážceDo seznamu

Biorepair Plus Sensitive Control pasta na ci...

• rychlá úleva od bolestivých a přecitlivělých zubů• účinná ... více informací

Na prodejně
Dr.Max

Cena 69

Platnost
1.5. - 31.5.2019
-50%
Remescar metličkové žilky 50 ml

StrážceDo seznamu

Remescar metličkové žilky 50 ml

• krém s okamžitým vizuálním efektem• dlouhodobé používání r... více informací

Na prodejně
Dr.Max

Cena 399

Platnost
1.5. - 31.5.2019
-50%
Brufen 400 100 tbl.

StrážceDo seznamu

Brufen 400 100 tbl.

• poskytuje úlevu od bolesti svalů a kloubůpři chřipce, bole... více informací

Na prodejně
Dr.Max

Cena 129

Platnost
1.5. - 31.5.2019
-35%
Parapyrex Combi 500 mg / 65 mg 30 tbl.

StrážceDo seznamu

Parapyrex Combi 500 mg / 65 mg 30 tbl.

• snižuje horečku a přinášíúlevu od příznaků chřipky a nachl... více informací

Na prodejně
Dr.Max

Cena 39

Platnost
1.5. - 31.5.2019
-34%
Naproxen Apotex 220 mg 20 měkkých tob.

StrážceDo seznamu

Naproxen Apotex 220 mg 20 měkkých tob.

• ke krátkodobé léčbě bolesti a horečky• pro dospělé a dospí... více informací

Na prodejně
Dr.Max

Cena 79

Platnost
1.5. - 31.5.2019
-34%
Apo-Ome 20 14 tob.

StrážceDo seznamu

Apo-Ome 20 14 tob.

• při častém pálení žáhy• uleví až na 24 hod.• pouze 1 tobolka denně

Na prodejně
Dr.Max

Cena 99

Platnost
1.5. - 31.5.2019
-34%


Reklama
     


Informace o výrobku

• tlumí bolest, zánět a snižuje horečku• ke zmírnění bolesti hlavy včetně migrény,bolesti zubů a menstruační bolesti

Výrobce: 0Kategorie: Ostatní / léky



Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.

Reklama
Reklama