Ibuprofen
Dr.Max 400 mg potahované tablety 100 tbl.

Ibuprofen Dr.Max 400 mg potahované tablety 100 tbl.

ARCHIV - tato položka již není v nabídce

Akční cena: 99,00-29%

Platí do: Čtvrtek 31.10.2019

Platí v prodejnách Dr.Max

Reklama

Ibuprofen Dr.Max 400 mg potahované tablety 100 tbl. v akci najdete v akčním letáku Dr.Max. V prodejnách Dr.Max koupíte Ibuprofen Dr.Max 400 mg potahované tablety 100 tbl. za 99,00 Kč.

Aktuální slevu na Ibuprofen Dr.Max 400 mg potahované tablety 100 tbl. zjistíte jednoduše nastavením Strážce slev.

Podívejte se také na další produkty z kategorie Ostatní nebo léky.

Podobné a související zboží

-26%Gingio® 120 120 mg potahované tablety, 30 tbl.

Gingio® 120 120 mg potahované tablety, 30 tbl.

• rostlinný léčivý přípravekpro podporu mozkovýchfunkcí u st... více informací

Na prodejně:
Dr.Max

Platnost: 1.11. - 30.11.2019

Cena: 279

-25%Endiaron® 250 mg potahované tablety 20 tbl.

Endiaron® 250 mg potahované tablety 20 tbl.

• zastavuje průjem tak,že zneškodní bakterie, které průjem v... více informací

Na prodejně:
Dr.Max

Platnost: 15.11. - 30.11.2019

Cena: 141

-24%Gingio® 120 120 mg potahované tablety, 30 tbl

Gingio® 120 120 mg potahované tablety, 30 tbl

• rostlinný léčivý přípravek pro podporu mozkových funkcí u ... více informací

Na prodejně:
PharmaPoint

Platnost: 1.11. - 30.11.2019

Cena: 279

Reklama
-14%Gingio tablety

Gingio tablety

40 mg potahované tablety, 90 tablet, k léčbě příznaků lehkýc... více informací

Na prodejně:
Alphega Lékárna

Platnost: 1.11. - 30.11.2019

Cena: 239

-26%IBUPROFEN 400 mg

IBUPROFEN 400 mg

30 tablet, zmírňuje bolest, tlumí zánět a snižuje teplotu, p... více informací

Na prodejně:
mojelekarna.cz

Platnost: 16.11. - 31.12.2019

Cena: 49

-25%Magne B6 Forte tablety 50 tbl.

Magne B6 Forte tablety 50 tbl.

• obsahuje citrát hořčíku pro účinné doplnění hořčíku• hořčí... více informací

Na prodejně:
Dr.Max

Platnost: 15.11. - 30.11.2019

Cena: 150

-20%MAGNESIUM B-KOMPLEX RAPID
šumivé tablety, tbl. 20

MAGNESIUM B-KOMPLEX RAPID šumivé tablety, tb...

S KLIENTSKOU KARTOU 63 Kč • plně rozpustná tableta(nezanechá... více informací

Na prodejně:
Lékárna AGEL

Platnost: 18.11. - 19.1.2020

Cena: 79

-18%COREGA, Vánoční balení Max Control 40 g
+ tablety 30 ks NAVÍC*

COREGA, Vánoční balení Max Control 40 g + ta...

• pevná fixace zubní náhradypo celý den• pomáhá předcházet u... více informací

Na prodejně:
Lékárna AGEL

Platnost: 18.11. - 19.1.2020

Cena: 199

-18%Drontal Dog Flavour 2 tbl., za 129 Kč. 150/144/50 mg tablety, 2 tbl.

Drontal Dog Flavour 2 tbl., za 129 Kč. 150/1...

• ochucené tablety pro snadnéodčervení psů• ověřená kvalita ... více informací

Na prodejně:
Dr.Max

Platnost: 1.11. - 30.11.2019

Cena: 139

-17%MAGNE B6 FORTE TABLETY

MAGNE B6 FORTE TABLETY

50 tablet, tablety obsahují citrát hořčíku pro účinné dopln... více informací

Na prodejně:
Alphega Lékárna

Platnost: 1.11. - 30.11.2019

Cena: 159

-17%Levopront® tablety 60 mg 10 tablet

Levopront® tablety 60 mg 10 tablet

rychlá úleva od suchého kašle • při tlumení kašle působí pří... více informací

Na prodejně:
PharmaPoint

Platnost: 1.11. - 30.11.2019

Cena: 124

-16%Ataralgin tablety 20 tbl.

Ataralgin tablety 20 tbl.

• tlumí bolest hlavy, zad a krční páteře• snižuje svalové a ... více informací

Na prodejně:
Dr.Max

Platnost: 1.11. - 30.11.2019

Cena: 75

-15%ACC® LONG 600 mg šumivé tablety 20 tbl.

ACC® LONG 600 mg šumivé tablety 20 tbl.

• léčí vlhký kašel• lze užívat od prvníchpříznaků kašle• roz... více informací

Na prodejně:
Dr.Max

Platnost: 1.11. - 30.11.2019

Cena: 169

-14%ACC® LONG, 600 mg, šumivé tablety, 10 tablet

ACC® LONG, 600 mg, šumivé tablety, 10 tablet

• léčí vlhký kašel• rozpouští hustý hlen v dýchacíchcestách ... více informací

Na prodejně:
Lékárna AGEL

Platnost: 18.11. - 19.1.2020

Cena: 119

LIVSANE Tablety na akutní pálení žáhy 24 ks

LIVSANE Tablety na akutní pálení žáhy 24 ks

• pro léčbu příznaků pálení žáhy, kyselé regurgitace (reflux... více informací

Na prodejně:
PharmaPoint

Platnost: 1.11. - 30.11.2019

Cena: 77

-19%Pangrol 20000 IU

Pangrol 20000 IU

20 enterosolventních tablet, obsahuje 3 trávicí enzymy, kter... více informací

Na prodejně:
Alphega Lékárna

Platnost: 1.11. - 30.11.2019

Cena: 109

-16%MAGNE B6® Control Stress 30 potahovaných tablet 1 tbl. = 5,30 Kč

MAGNE B6® Control Stress 30 potahovaných tab...

• extrakt z Rhodiola rosea přispívá k odolnosti vůči stresu ... více informací

Na prodejně:
PharmaPoint

Platnost: 1.11. - 30.11.2019

Cena: 159

-16%Sinulan forte express

Sinulan forte express

sprej, 15 ml, uvolňuje ucpaný nos a tím zmírňuje bolest dut... více informací

Na prodejně:
Alphega Lékárna

Platnost: 1.11. - 30.11.2019

Cena: 129

-14%ACC LONG

ACC LONG

600 mg šumivé tablety, 10 tablet, léčí vlhký kašel, rozpoušt... více informací

Na prodejně:
mojelekarna.cz

Platnost: 16.11. - 31.12.2019

Cena: 119

-67%Dr.Max DIA Balíček, 6 produktů a užitečné materiály

Dr.Max DIA Balíček, 6 produktů a užitečné ma...

• obsahuje: doplňky stravyDr.Max Glucea, 60 tbl.,a Dr.Max Gl... více informací

Na prodejně:
Dr.Max

Platnost: 1.11. - 30.11.2019

Cena: 249

Informace o výrobku

• tlumí bolest a zánět• ke zmírnění bolesti hlavy včetně migrény,bolesti zubů a menstruační bolesti

Výrobce: 0Kategorie: Ostatní / léky

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.

Reklama

Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.