Madel Sgrassa & brilla koncentrovaný odmašťovací prostředek 750ml

Madel Sgrassa & brilla koncentrovaný odmašťovací prostředek 750ml

Výrobek Madel Sgrassa & brilla koncentrovaný odmašťovací prostředek 750ml momentálně není v akci. Podívejte se na další produkty z kategorie Drogerie a parfumerie nebo čistící prostředky. .

Aktuální slevu na Madel Sgrassa & brilla koncentrovaný odmašťovací prostředek 750ml zjistíte jednoduše nastavením Strážce slev .

Litujeme, ale tento produkt momentálně není v akci.

Podobné a související zboží

Reklama

Informace o výrobku

Balení: 750 mlEAN: 8002295001726Kategorie: Drogerie a parfumerie / čistící prostředky

Popis výrobku

Univerzální koncentrovaný odmašťovací prostředek, který odmašťuje a čistí kuchyňské trouby, dřezy, hrnce, kráječe, grily, obkládačky, pracovní plochy a podlahy. Doporučen i pro profesionální užití - např. na odstranění mastnoty z motorů, převodovek a dílen.

Příprava a použití

Dávkování: Uzávěr dejte do polohy ON, zmáčkněte páčku a postříkejte požadované povrchy. Po použití dejte uzávěr do pozice OFF. Silné znečištění - neředěný prostředek nechat působit několik sekund a pak opláchnout vodou pomocí houby. Běžné znečištění - použijte 10% roztok. Použití na trouby: nechat působit 5 až 10 minut při teplotě 50 až 60 °C.

 

 

Bezpečnostní varování

Upozornění: Nerozprašujte produkt proti obličeji. Nepoužívejte na povrchy z polykarbonátu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima. Při zasažení očí důkladně oči vypláchněte vodou. Nekonzumujte. Při požití vyhledejte lékařskou pomoc.

 

Balení: Plastová láhev.

Složení výrobku

 • 5-15% neionogenní povrchově aktivní látky
 • <5% Fosfáty
 • Ostatní komponenty: parfém, limonene

  Platí do vyprodání zásob.
  Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


  Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

  Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.