Sanytol Dezinfekce čistič koupelny vůně eukalyptu 500ml

Sanytol Dezinfekce čistič koupelny vůně eukalyptu 500ml

Výrobek Sanytol Dezinfekce čistič koupelny vůně eukalyptu 500ml momentálně není v akci. Podívejte se na další produkty z kategorie Drogerie a parfumerie nebo čistící prostředky nebo dezinfekce. .

Aktuální slevu na Sanytol Dezinfekce čistič koupelny vůně eukalyptu 500ml zjistíte jednoduše nastavením Strážce slev .

Litujeme, ale tento produkt momentálně není v akci.

Podobné a související zboží

Reklama
Savo čistič

Original 1,2l, Prim Květinová vůně 1,2 l

Kaufland
34,90
34,90 Cena

Informace o výrobku

Čistič

Balení: 500 mlEAN: 3045206393003Kategorie: Drogerie a parfumerie / čistící prostředky / dezinfekce

Popis výrobku

 

Odstraňuje 99,9%* bakterie, plísně, viryBez chlóruZdravý životní stylPředchází plísniNa vodní kámenÚčinná dezinfekceProtiplísňový účinekŠetrný k povrchůmOdstraňuje plak a dodává lesk

 

Vlhkost podporuje růst bakterií, hub a virů. Použití standardního dezinfekčního přípravku se silným účinkem proti vodnímu kameni je jediný způsob, jak účinně zabránit šíření nežádoucích mikroorganismů, tvorbě plísní a vodního kamene. Sanytol, expert na dezinfekci bez chlóru zaručuje perfektní hygienu a odstraňuje 99,9%* mikroorganismů. Jeho vysoce výkonné složení snadno odstraňuje plak a nanesené stopy mýdla. *Trojí účinek: baktericidní proti Staphylococcus aureus, Enterococcus hirae, Escherichia coli, Pseudomonas aeruginosa (5 min), fungicidní proti Candida albicans a Aspergillus niger (15 min) podle normy EN13697, virucidní podle normy EN14476 Influenza-A virus, virus AH1N1 - prasečí chřipka (5 min) a Herpes simplex (5 min). Účinnost ověřena a zkontrolována autorizovanou laboratoří.

Příprava a použití

Návod na použití: Nastříkat výrobek na čištěný povrch. Nechat působit a následně opláchnout. Pro obtížně vyčistitelné zbytky nechat působit delší dobu a pokud je zapotřebí, postup opakovat. Pro hloubkový dezinfekční účinek nechat působit 15 minut. Doporučení: Pro jemné povrchy (smaltované nebo lakované) výrobek nastříkejte na vlhký hadr, přetřete a opláchněte. V případě pochybností udělejte zkoušku na málo viditelném místě.

 

 

Bezpečnostní varování

Upozornění: Před použitím čtěte přiložené pokyny. Nesměšujte s jinými čisticími prostředky. Biocidní přípravek používejte bezpečně. První pomoc: Kůže: Potřísněné místo omyjte mýdlem a vodou a ošetřete vhodnými reparačními prostředky. Oči: Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Vyjměte kontaktní čočky a promývejte čistou tekoucí vodou po dobu asi 15 min. Požití: Při požití vypláchněte ústa velkým množstvím vody (pouze je-li postižený při vědomí). Nepožívat. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI POŽITÍ: necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STĚDISKO. Tel.: 224 919 293 nebo 224 915 402.

 

Balení: Pumpa.

 

Skladování: Spotřebujte do 3 let od data výroby uvedeného na obale.

Složení výrobku

 • Biocidní aktivní látky: (TP2/AL) didecyldimethylamonium chlorid: 9500 mg/kg
 • <5% neiontové povrchově aktivní látky
 • <5% kationtové povrchově aktivní látky
 • Dezinfekční prostředky
 • Parfémy

  Vývoj ceny produktu

  Platí do vyprodání zásob.
  Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


  Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

  Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.