Savo WC Oceán dezinfekční a čistící prostředek 750ml

Savo WC Oceán dezinfekční a čistící prostředek 750ml

Výrobek Savo WC Oceán dezinfekční a čistící prostředek 750ml momentálně není v akci. Podívejte se na další produkty značky Savo , či na podobné zboží z kategorie Drogerie a parfumerie nebo čistící prostředky nebo WC a odpady. .

Aktuální slevu na Savo WC Oceán dezinfekční a čistící prostředek 750ml zjistíte jednoduše nastavením Strážce slev .

Litujeme, ale tento produkt momentálně není v akci.

Podobné a související zboží

Reklama
-32%Savo Dezinfekce víceúčelový sprej 700ml

Tekutý čisticí a dezinfekční přípravek ve spreji bez chloru

Albert
64,90
64,90 Cena

Informace o výrobku

Značka: SavoVýrobce: UNILEVERBalení: 750 mlEAN: 8594005393455Kategorie: Drogerie a parfumerie / čistící prostředky / WC a odpady

Popis výrobku

 

Zničí 99,9% bakteriíDezinfekce bez chloru, čistota a svěží vůně, zářivá bělost

 

Savo WC Oceán dezinfekční je tekutý čistící a dezinfekční přípravek, který je výborný pomocník pro zachování Vašeho domova bez bakterií. Dokonale vyčistí i hluboce usazené nečistoty z toalety a dodá jí zářivou bělost. Navíc neobsahuje chlor a skvěle voní. Spektrum účinnosti: baktericidní.

Příprava a použití

Návod k použití: Uzávěr pootočte, vyznačené plochy stiskněte k sobě a otevřete. Trysku vložte pod horní okraj mísy a stlačením láhve naneste přípravek tak, aby pokryl celou plochu toalety. Nechte působit 5 minut a poté opláchněte.

 

 

Bezpečnostní varování

Upozornění: Může vyvolat senzibilizaci při styku s kůží. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s kůží. Používejte vhodné ochranné rukavice. První pomoc: Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Při styku s kůží okamžitě omyjte velkým množstvím vody. Nekombinujte s ostatními čistícími přípravky, především obsahujícími chlor. Pokyny pro bezpečné zneškodnění biocidního přípravku a jeho obalu: Vypláchnuté obaly předejte k recyklaci. Zbytková množství přípravku likvidovat dle návodu k použití nebo odevzdat specializované firmě. Účinná látka: 1,2-benzisothiazolin-3-one 0,08% (0,8g/kg) (EC 220-120-9). Dráždivý.

 

Země původu Produkt EU. Balení: Dávkovač.

 

Skladování: Chraňte před teplem a slunečním světlem. Teplota skladování: +3 až +25°C.

Složení výrobku

  • Méně než 5 % kyselina fosforečná, aniontové povrchově aktivní látky, parfum

    Platí do vyprodání zásob.
    Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


    Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

    Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.